Windows 2000 üzerinde Forefront Client Security için GDI + güvenlik güncelleştirmesi, MS09-062: Açıklama: 13 Ekim 2009

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 975962 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft, MS09-062 güvenlik bültenini yayımladı. Güvenlik bülteninin tamamını görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

Bu güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili yardım ve destek alma

Ev kullanıcıları, ABD'de ve Kanada'da 1-866-PCSAFETY numarasını arayarak veya yerel Microsoft temsilcisine başvurarak ücretsiz destek alabilir. Güvenlik güncelleştirmeleri sorunlarıyla ilgili olarak yerel Microsoft temsilcinize başvurma konusunda daha fazla bilgi için, Microsoft Uluslararası Destek Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Kuzey Amerika'daki müşteriler aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret ederek anında erişim sınırsız ücretsiz e-posta desteğine veya sınırsız sohbet yoluyla destek de edinebilirsiniz:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Kurumsal müşteriler, normal destek ilgili kişilerinden güvenlik güncelleştirmeleriyle ilgili destek alabilir.

Daha fazla bilgi

Bu güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili olduğu bilinen sorunlar

  • Bu güncelleştirme, Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır öğesinde listelenmiyor. Bu güncelleştirmeyi kaldırmak için, bir komut istemi açın, aşağıdaki komutu yazın ve ENTER tuşuna basın:
    Msiexec.exe/i {E8B56B38 A826 11DB 8 C 83-0011430C73A4} MSIPATCHREMOVE {71E0C3BA-F4F0-4289-84BF-A90235AE667E} =
  • Düzgün çalışabilmesi için <a0></a0>, Forefront Client Security zararlı yazılımlardan Aracısı GDI + yüklü olmasını gerektirir. Ancak, Microsoft Windows 2000 Service Pack 4'te GDI+ bulunmaz. Bu için Forefront Client Security istemci kurulumu zararlı yazılımlardan alt dizininde bir Windows 2000 SP4 tabanlı bir bilgisayarda Gdiplus.dll dosyasını yükler. Microsoft Güvenlik Bülteni MS09-062, Windows 2000 Service Pack 4, Etkilenmeyen Yazılımlar olduğunu belirtir. Bu nedenle, bu güvenlik güncelleştirmesi Windows 2000 Service Pack 4 üzerinde Forefront Client Security dağıtılmasıyla ortaya çıkan güvenlik açıklarının giderilmesi için gereklidir.

    Bu güncelleştirme yalnızca Windows 2000 Service Pack 4 için geçerlidir ve bu güncelleştirmenin yalnızca Forefront Client Security istemci kurulumu tarafından dağıtılan Gdiplus.dll dosyasını güncelleştirir.. Forefront Client Security bulunan Windows 2000 tabanlı bir bilgisayarda, diğer yazılım paketleri tarafından yüklenmiş güvenlik açığı bulunan başka GDI+ kitaplıkları varsa, bu yükleme söz konusu GDI+ kitaplıklarını güncelleştirmez.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güvenlik güncelleştirmesini uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesi aşağıdaki güvenlik güncelleştirmesinin yerini almıştır:
957177MS08-052: Windows 2000'e yüklenen Forefront Client Security için GDI+ güvenlik güncelleştirmesi: 9 Eylül 2008'in açıklaması

DOSYA BİLGİLERİ

Bu güvenlik güncelleştirmesinin İngilizce (ABD) sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Gdiplus.dll5.2.6001.223191,748,99224 Eyl 200902: 57X86

Özellikler

Makale numarası: 975962 - Last Review: 13 Ekim 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Client Security, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Windows 2000 Service Pack 4
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbbug kbsecvulnerability kbsecurity kbsecbulletin kbqfe kbexpertiseinter KB975962 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:975962

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com