Údaje o volném o uživatel 2007 Exchange Server aplikace nejsou zobrazeny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 976025 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí 2007 Microsoft Exchange Server zjistíte, že informace o volném čase uživatel aplikace nebude zobrazena. Navíc nastavit úroveň protokolování diagnostiky Exchange Server pro službu k dispozici na jednu z následujících tří úrovní
  • Nejnižší
  • Nízká
  • Médium
Když toto provedete, je do protokolu aplikací zaznamenána následující událost:


ID události: 4013
ID nezpracované události: 4013
Kategorie: žádný
Zdroje: Dostupnost MSExchange
Typ: Chyba
Zpráva: Proces <ID> [w3wp.exe:/LM/W3SVC/1/ROOT/EWS-<ID>]: Kalendář dotaz se nezdařil pro poštovní schránku <user name> SMTP: <smtp address>. Vrácené výjimka je takto: Microsoft.Exchange.InfoWorker.Common.Availability.Win32InteropException: A Win32 funkce vrátila chybu. Vnitřní výjimka pravděpodobně další podrobnosti. Výjimka System.ArgumentOutOfRangeException (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).--->): vyžadováno bez záporné číslo. Parameter name: count at System.IO.BinaryReader.ReadBytes(Int32 count) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.ReadExceptionInfoSubstring(Binary Reader blobReader, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.ParseExceptionInfo(BinaryReader blobReader, RecurrenceVersion recurrenceVersion, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.InternalParse(Byte[] blob, Item masterItem, VersionedId masterItemId, ExchangeTimeZone organizerTimeZone, ExchangeTimeZone userTimeZone, Boolean expectNoException, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.InternalParse(Byte[] blob, VersionedId masterItemId, ExchangeTimeZone organizerTimeZone, ExchangeTimeZone userTimeZone, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.GetRecurrence(VersionedId versionedId, StoreSession session, Byte[] recurrenceBlob, Byte[] organizerTimeZoneBlob, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.CalendarFolder.GetRecurringCalendarItems(DateTime startTime, DateTime endTime, PropertyDefinition[] dataColumns) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.CalendarFolder.GetCalendarView(DateTime startTime, DateTime endTime, QueryFilter filter, SortBy[] sortColumns, PropertyDefinition[] dataColumns) at Microsoft.Exchange.InfoWorker.Common.Availability.CalendarQuery.InternalGetCalendarData(EmailAddress emailAddress, MailboxSession session) at Microsoft.Exchange.InfoWorker.Common.Availability.CalendarQuery.GetCalendarData(EmailAddress emailAddress)

Příčina

Chyba je způsobena určité vnitřní funkce, které vyvoláním nesprávné výjimku pro položku poškozené kalendáře v Exchange Server 2007. Proto se nezobrazí informace o volném čase pro určité uživatele.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací následující kumulativní aktualizaci:
972076Popis kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o změně úrovně protokolování pro procesy serveru Exchange naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb201670.aspx

Vlastnosti

ID článku: 976025 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbhotfixrollup kbexpertiseinter kbfix kbqfe KB976025 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:976025

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com