Bir Exchange Server 2007'in kullanıcı serbest/meşgul bilgilerini görüntülenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 976025 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Exchange Server 2007 ortamında bir kullanıcı serbest/meşgul bilgilerini görüntülenen bulun. Ayrıca, Exchange Server tanılama günlüğü düzeyi kullanılabilirlik hizmeti aşağıdaki üç düzeyi için ayarladığınız
  • En düşük
  • Düşük
  • Orta
Bunu yaptığınızda, aşağıdaki olay uygulama günlüğüne kaydedilir:


Olay KIMLIĞI: 4013
Ham olay KIMLIĞI: 4013
Kategori: yok
Kaynak: MSExchange kullanılabilirliği
Tür: hata
Ileti: İşlem <ID> [w3wp.exe:/LM/W3SVC/1/ROOT/EWS-<ID>]: Posta kutusu için <user name> SMTP: <smtp address>. Döndürülen durum aşağıdaki gibidir: Microsoft.Exchange.InfoWorker.Common.Availability.Win32InteropException: BIR Win32 işlevi hata döndürdü. Iç özel duruma daha ayrıntılı bilgi olabilir. ---> System.ArgumentOutOfRangeException: negatif olmayan bir sayı gerekiyor. Parameter name: count at System.IO.BinaryReader.ReadBytes(Int32 count) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.ReadExceptionInfoSubstring(Binary Reader blobReader, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.ParseExceptionInfo(BinaryReader blobReader, RecurrenceVersion recurrenceVersion, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.InternalParse(Byte[] blob, Item masterItem, VersionedId masterItemId, ExchangeTimeZone organizerTimeZone, ExchangeTimeZone userTimeZone, Boolean expectNoException, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.InternalParse(Byte[] blob, VersionedId masterItemId, ExchangeTimeZone organizerTimeZone, ExchangeTimeZone userTimeZone, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.InternalRecurrence.GetRecurrence(VersionedId versionedId, StoreSession session, Byte[] recurrenceBlob, Byte[] organizerTimeZoneBlob, Int32 usingCodePageId) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.CalendarFolder.GetRecurringCalendarItems(DateTime startTime, DateTime endTime, PropertyDefinition[] dataColumns) at Microsoft.Exchange.Data.Storage.CalendarFolder.GetCalendarView(DateTime startTime, DateTime endTime, QueryFilter filter, SortBy[] sortColumns, PropertyDefinition[] dataColumns) at Microsoft.Exchange.InfoWorker.Common.Availability.CalendarQuery.InternalGetCalendarData(EmailAddress emailAddress, MailboxSession session) at Microsoft.Exchange.InfoWorker.Common.Availability.CalendarQuery.GetCalendarData(EmailAddress emailAddress)

Neden

Hatayı belirli iç işlevlerin Exchange Server 2007'de bozuk bir Takvim öğesinin yanlış bir özel durum nedeniyle oluşur. Bu nedenle, bazı kullanıcıların serbest/meşgul bilgileri görüntülenmez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki güncelleştirme toplamasını yükleyin:
972076Exchange Server 2007 Service Pack 2 için Güncelleştirme Toplaması 2'in açıklaması

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Exchange işlemleri için günlük düzeylerini değiştirme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb201670.aspx

Özellikler

Makale numarası: 976025 - Last Review: 22 Ocak 2010 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbhotfixrollup kbexpertiseinter kbfix kbqfe KB976025 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:976025

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com