Výjimek vyvolaných z aplikace, která se spouští v 64bitové verzi systému Windows jsou ignorovány.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 976038 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Spuštění aplikace v 64bitové verzi systému Windows Server 2008, Windows Vista, Windows Server 2008 R2 nebo Windows 7.
 • Výjimku, která je vyvolána pomocí zpětného volání rutiny spuštěna v uživatelském režimu.
V tomto scénáři tuto výjimku nezpůsobí zhroucení aplikace. Místo toho aplikace zadá do nekonzistentním stavu. Aplikace potom různých výjimku a dojde k chybě.

Funkci uživatelský režim zpětného volání je obvykle funkce definované aplikací, který se nazývá podle součást v režimu jádra. Příklady uživatelský režim zpětného volání funkcí Windows postupy a procedury zavěšení. Tyto funkce jsou volány Windows zpracování zprávy systému Windows nebo zpracování události zavěšení systému Windows.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému popsaného v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Tuto opravu hotfix, počítač musí používat některou z následujících operačních systémů Windows:
 • Windows Vista Service Pack 2 (SP2)
 • Aktualizace Service Pack 2 (SP2) pro systém Windows Server 2008
 • Windows 7
 • Windows Server 2008 R2
Další informace o možnostech získání aktualizace Windows Vista service pack získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935791Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows Vista
Další informace o tom, jak získat aktualizaci service pack pro systém Windows Server 2008 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
968849Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows Server 2008

Pokyny k instalaci

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto potíže lze vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí. Ve výchozím nastavení tato oprava hotfix není povolena automaticky po jejím použití. Je třeba ručně povolit tuto opravu hotfix na úrovni systému, nebo na úrovni procesu. Povolíte-li tuto opravu hotfix, výjimka bude escalated jádra systému Windows, které mají být zpracovány.

Povolíte-li tuto opravu hotfix na úrovni systému, budou ovlivněny všechny procesy spuštěné v systému. Povolíte-li tuto opravu hotfix na úrovni procesu, je ovlivněna pouze tento určitý proces. Nastavení na úrovni procesu opravy hotfix nahrazuje opravu hotfix nastavení na úrovni systému.

Chcete-li povolit tuto opravu hotfix na úrovni systému, postupujte takto:
 1. V Editoru registru vyhledejte následující podklíč registru:
  Možnosti spuštění aplikace HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image souboru
 2. Vytvoření položky registru Hodnota DWORD.
 3. Název nové položky registru DisableUserModeCallbackFilter.
 4. Nastavte hodnotu položky registru DisableUserModeCallbackFilter 1.
Chcete-li povolit tuto opravu hotfix na úrovni procesu, postupujte takto:
 1. V Editoru registru vyhledejte následující podklíč registru:
  Možnosti spuštění aplikace HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image souboru
  nebo
  Možnosti souboru provedení v HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image
  .
 2. Vytvořte podklíč registru.
 3. Název nového podklíče registru název procesu, pro který chcete povolit opravu hotfix. Například chcete-li povolit tuto opravu hotfix na proces Notepad.exe, zadáte název nového podklíče registru "Notepad.exe."
 4. Nový podklíč registru vytvořit položku registru z Hodnota DWORD.
 5. Název nové položky registru DisableUserModeCallbackFilter.
 6. Nastavte hodnotu položky registru DisableUserModeCallbackFilter 1.
Tato oprava hotfix také obsahuje nové funkce, které jsou vyváženy podle Kernel32.DLL. Aplikace mohou volat tyto nové funkce umožňující opravu hotfix za běhu. Tyto nové funkce a příznaky jsou definovány takto:
BOOL
WINAPI
SetProcessUserModeExceptionPolicy(
  __in DWORD dwFlags
  );

BOOL
WINAPI
GetProcessUserModeExceptionPolicy(
  __out LPDWORD lpFlags
  );

#define PROCESS_CALLBACK_FILTER_ENABLED   0x1
Ve výchozím nastavení je nový proces vytvořen pomocí nastaven příznak PROCESS_CALLBACK_FILTER_ENABLED. Oprava hotfix je povolen pro proces zrušením vlajky:
DWORD dwFlags;
If (GetProcessUserModeExceptionPolicy(&dwFlags)) {
  SetProcessUserModeExceptionPolicy(dwFlags & ~PROCESS_CALLBACK_FILTER_ENABLED); 
}
Důležité Klíč registru je určena pouze pro vývoj situace. Nezávislí dodavatelé softwaru (ISV) by neměl měnit klíče IFEO (obrázek souboru spuštění možnosti) ve svých instalačních programů.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné dříve vydané opravy hotfix.

Informace o souboru

Angličtina (Spojené státy) verze této opravy hotfix nainstaluje soubory, které mají atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Kalendářní data a časy těchto souborů v místním počítači jsou zobrazeny podle místního času společně podle aktuálního letní čas (DST). Navíc data a časy mohou změnit při provádění některých operací se soubory.
Poznámky k informacím o soubor pro systém Windows Vista a Windows Server 2008
Důležité Opravy hotfix pro systém Windows Vista a Windows Server 2008 opravy hotfix jsou zahrnuty v témže obalu. Pouze "Windows Vista" je však uveden na stránce žádost o opravu Hotfix. Chcete-li požádat o balíčku oprav hotfix, která se vztahuje k jedné nebo obou operačních systémů, vyberte opravu hotfix, která je uvedena v části "Windows Vista" na stránce. Vždy naleznete v části "Platí pro" v článcích zjistit skutečné operační systém, který se týká každou opravu hotfix.
 • Soubory týkající se konkrétního produktu, SR_Level (RTM, SPn) a služby (LDR, GDR) lze identifikovat porovnáním čísel verzí souborů podle následující tabulky.
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  VerzeProduktSR_LevelVětev
  6.0.600 2. 22xxxSystém Windows Vista a Windows Server 2008AKTUALIZACE SP2VĚTVE LDR
 • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou uvedeny samostatně v části "Další informace o souborech pro systémy Windows Server 2008 a Windows Vista". Soubory MUM a MANIFEST a soubory soubory CAT katalogu zabezpečení, jsou velice důležité k uchování stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, které nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované 64bitové verze systému Windows Server 2008 a Windows Vista x

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaVětev
Kernel32.dll6.0.6002.222671,218,56012. Listopadu-200917: 42x 64Není k dispozici
Soubor Ntdll.dll6.0.6002.222671,582,80012. Listopadu-200917: 48x 64Není k dispozici
Kernel32.dll6.0.6002.22267858,62412. Listopadu-200917: 41x 86WOW
Soubor Ntdll.dll6.0.6002.222671,165,59212. Listopadu-200917: 44x 86WOW
Pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaVětev
Kernel32.dll6.0.6002.222672,185,21615. Listopadu-200919: 11Není k dispoziciNení k dispozici
Soubor Ntdll.dll6.0.6002.222672,564,16815. Listopadu-200919: 17IA-64Není k dispozici
Kernel32.dll6.0.6002.22267858,62412. Listopadu-200917: 41x 86WOW
Soubor Ntdll.dll6.0.6002.222671,165,59212. Listopadu-200917: 44x 86WOW
Poznámky k informacím o souboru pro Windows 7 a Windows Server 2008 R2
Důležité Opravy hotfix systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2 opravy hotfix jsou zahrnuty v témže obalu. Však na stránce žádost o opravu Hotfix opravách v obou operačních systémech. Chcete-li požádat o balíčku oprav hotfix, která se vztahuje k jedné nebo obou operačních systémů, vyberte opravu hotfix, která je uvedena v části "Windows 7 a Windows Server 2008 R2" na stránce. Vždy naleznete v části "Platí pro" v článcích zjistit skutečné operační systém, který se týká každou opravu hotfix.
 • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou uvedeny samostatně v části "Další informace o souborech pro systém Windows Server 2008 R2 a Windows 7". Soubory MUM a MANIFEST a soubory soubory CAT katalogu zabezpečení, jsou velice důležité k uchování stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, které nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované 64bitové verze systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2 x

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaVětev
Kernel32.dll6.1.7600.205731,162,75212. Listopadu-200920: 02x 64Není k dispozici
Soubor Ntdll.dll6.1.7600.205731,737,32012. Listopadu-200920: 09x 64Není k dispozici
Kernel32.dll6.1.7600.20573837,12012. Listopadu-200919: 55x 86WOW
Soubor Ntdll.dll6.1.7600.205731,290,24812. Listopadu-200919: 58x 86WOW
Pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008 R2

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaVětev
Kernel32.dll6.1.7600.205732,137,08812. Listopadu-200906: 16IA-64Není k dispozici
Soubor Ntdll.dll6.1.7600.205732,783,93612. Listopadu-200917: 35IA-64Není k dispozici
Kernel32.dll6.1.7600.20573837,12012. Listopadu-200919: 55x 86WOW
Soubor Ntdll.dll6.1.7600.205731,290,24812. Listopadu-200919: 58x 86WOW

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
973460Výjimek vyvolaných z 64bitové aplikace spuštěné v 64bitových edicích systému Windows Server 2003 nebo Windows XP Professional se tiše ignorují.


Další informace o terminologii aktualizace softwaru klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Další informace o souborech

Další informace o souborech pro systém Windows Vista a Windows Server 2008

Další soubory pro všechny podporované 64bitové verze systému Windows Vista a Windows Server 2008 x

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Amd64_0f42b3c2ef9b98e4e0113694f5b6e0ca_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_3a25d0ed22bc1163.manifestNení k dispozici1,04216. Listopadu-200908: 47Není k dispozici
Amd64_8482a23005e0862a289bf92530421180_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_897b8e5f5107b89b.manifestNení k dispozici1,03616. Listopadu-200908: 47Není k dispozici
Amd64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_f212b98e25173c75.manifestNení k dispozici4,52312. Listopadu-200919: 23Není k dispozici
Amd64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_b72bb28ecaf95fdd.manifestNení k dispozici4,94112. Listopadu-200919: 21Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_fc6763e05977fe70.manifestNení k dispozici5,32112. Listopadu-200919: 16Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_c1805ce0ff5a21d8.manifestNení k dispozici5,48912. Listopadu-200919: 16Není k dispozici
Další soubory pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ia64_2ca2c45892704f67f7164870e4e836e0_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_8469c4720eb53166.manifestNení k dispozici1,03416. Listopadu-200909: 34Není k dispozici
Ia64_2e50ad2da37fc561ef1032e617e28a72_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_15781e5470d1544c.manifestNení k dispozici1,04016. Listopadu-200909: 34Není k dispozici
Ia64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_95f5c2006cb7d43b.manifestNení k dispozici4,52016. Listopadu-200907: 29Není k dispozici
Ia64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_5b0ebb011299f7a3.manifestNení k dispozici4,93816. Listopadu-200907: 26Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_fc6763e05977fe70.manifestNení k dispozici5,32112. Listopadu-200919: 16Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22267_none_c1805ce0ff5a21d8.manifestNení k dispozici5,48912. Listopadu-200919: 16Není k dispozici

Další informace o souborech pro systém Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Další soubory pro všechny podporované 64bitové verze systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2 x

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Amd64_5e392545c9a18105cff0a2efe23e2a60_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_5db473d3e6c0bf11.manifestNení k dispozici69712. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Amd64_625f3821eba98e599b5350ce96abbd10_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_4304eef1c5718360.manifestNení k dispozici69712. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Amd64_6f9f53bbe34b08091f9928c95cd9ca1c_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_61255b3d6f3ce1e6.manifestNení k dispozici70012. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Amd64_d77bc388858b80e8087fccc49e9aaee8_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_f2146af022d93f27.manifestNení k dispozici70012. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Amd64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_f04544f18913dda7.manifestNení k dispozici4,91612. Listopadu-200920: 57Není k dispozici
Amd64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_b55e3df22ef6010f.manifestNení k dispozici3,80612. Listopadu-200920: 51Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_fa99ef43bd749fa2.manifestNení k dispozici4,65312. Listopadu-200920: 11Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_bfb2e8446356c30a.manifestNení k dispozici3,56612. Listopadu-200920: 12Není k dispozici
Další soubory pro všechny podporované verze IA-64 systému Windows Server 2008 R2

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Ia64_2056e786283e5e81d21b2654f53c34ef_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_ae1830105ff1dc0b.manifestNení k dispozici69812. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Ia64_625f3821eba98e599b5350ce96abbd10_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_e6e7f7640d121b26.manifestNení k dispozici69612. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Ia64_d77bc388858b80e8087fccc49e9aaee8_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_95f773626a79d6ed.manifestNení k dispozici69912. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Ia64_fc2af028cf85d69aac408f33c478239a_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_4aa16236c09a93f7.manifestNení k dispozici69512. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Ia64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_94284d63d0b4756d.manifestNení k dispozici4,91412. Listopadu-200920: 49Není k dispozici
Ia64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_59414664769698d5.manifestNení k dispozici3,80412. Listopadu-200920: 46Není k dispozici
Package_for_kb976038_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ ia64 ~ ~ 6.1.1.0.mumNení k dispozici1,95812. Listopadu-200923: 12Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-kernel32_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_fa99ef43bd749fa2.manifestNení k dispozici4,65312. Listopadu-200920: 11Není k dispozici
Wow64_microsoft-windows-ntdll_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20573_none_bfb2e8446356c30a.manifestNení k dispozici3,56612. Listopadu-200920: 12Není k dispozici

Vlastnosti

ID článku: 976038 - Poslední aktualizace: 23. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 Service Pack 2 na těchto platformách
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kbsurveynew kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbmt KB976038 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:976038

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com