Velký soubor nelze odeslat na portálu Windows Azure v aplikaci Internet Explorer 8 v počítači se systémem Windows Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 976104 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V počítači se systémem Windows Server 2008 nastavení konfigurace rozšířeného zabezpečení aplikace Internet Explorer zakážete. Pokusu o, potom uložení velkého souboru na portálu Windows Azure v aplikaci Windows Internet Explorer 8. Operace nahrávání souboru se však nezdaří. Dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Služba úložiště je zaneprázdněna.
Poznámka: K tomuto problému dochází také při pokusu o uložení více malých souborů.

Příčina

Ovládací prvek pro uložení souborů v systému Windows Azure portálu na server přeruší velkého souboru do mnoha malých dočasných souborů. Některé dočasné soubory jsou však přiřazena neplatná jména. Z důvodu neplatné názvy nemohou být vytvořeny tyto dočasné soubory. Proto aplikace Internet Explorer 8 nelze uložit velký soubor.

Poznámka: Dočasné soubory nemohou být vytvořeny také pro více malých souborů.

Řešení

Informace o aktualizaci zabezpečení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější kumulativní aktualizaci pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li nainstalovat nejnovější aktualizace, na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://windowsupdate.microsoft.com
Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizaci pro aplikaci Internet Explorer na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx

Poznámka: Tato aktualizace byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 978207 (MS10-002). Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
978207MS10-002: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 976104 - Poslední aktualizace: 13. října 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 8
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbsurveynew kbprb KB976104 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:976104

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com