Obdržíte-li službu Systémový čas události s ID 24, 29 a 38 v řadiči domény virtualizované, která běží na serveru hostitele se systémem Windows Server 2008 Hyper-V

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 976924 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se služba Systémový čas systému Windows (W32Time) se synchronizuje s primární řadič domény, jsou zaznamenány následující události do systémového protokolu, se nachází v řadiči domény virtualizované. Virtualizované domény je spuštěn v hostovaného operačního systému na serveru hostitele se systémem Windows Server 2008 Hyper-V.
Typ události: upozornění
Zdroj události: W32Time
Kategorie události: žádný
ID události: 24
Datum: datum
Čas: čas
Uživatel: není k dispozici
Počítač: název_počítače
Popis:
Klient NTP zprostředkovatele časových údajů: Po 8 pokusech o kontakt nebyla přijata žádná platná odpověď řadiče domény adresy řadič_domény.kořenová_doména_doménové_struktury.com. Tento řadič domény bude jako zdroj času zahozena a klient NTP se pokusí vyhledat nový řadič domény, ze které chcete synchronizovat.

Typ události: Chyba
Zdroj události: W32Time
Kategorie události: žádný
ID události: 29
Datum: datum
Čas: čas
Uživatel: není k dispozici
Počítač: název_počítače
Popis: Klient NTP zprostředkovatele časových údajů je konfigurován pro získávání časových z jednoho nebo více zdrojů času však žádný z těchto zdrojů není aktuálně k dispozici. Žádné kontaktní zdroj pokusí 15 minut. Klient NTP nemá žádný zdroj přesného času. Další informace naleznete v tématu nápovědy a odborné pomoci na adrese http://support.microsoft.com.

Typ události: Informace O události
Zdroj: W32Time
Kategorie události: žádný
ID události: 38
Datum: datum
Čas: čas
Uživatel: není k dispozici
Počítač: název_počítače
Popis: Klient NTP zprostředkovatele časových údajů nelze dosáhnout nebo aktuálně přijímá neplatné časové údaje z adresy řadič_domény.kořenová_doména_doménové_struktury.com.


Pokud povolíte Windows čas služby ladění protokolování v řadiči domény, do protokolu ladění je zaznamenána informace, která se podobá následující:
149040 14: 15: 14.2970940s - informace o protokolování: Služba Systémový čas nyní synchronizuje systémový čas s poskytovatelem VM IC časové synchronizace času zdroje.

Příčina

Na hostitelském serveru se systémem Windows 2008 Hyper-V mohou jejich systému hodiny synchronizovány s hodinami operačního systému hostitele virtualizované řadičů, které jsou spuštěny v hostovaném operačním systému. Protože řadiče domény mají vlastní mechanismus synchronizace času, řadič domény virtualizované protokoluje události, které jsou uvedeny v části "Příznaky" v systémovém protokolu.

Pokud řadiče domény synchronizovat čas ze své vlastní zdroje a synchronizaci času od hostitele, můžete často změnit čas řadiče domény. Protože mnoho úkolů řadiče domény jsou svázány s systémový čas, by mohl způsobit skoku do systémového času permanentních objektů uložené v mezipaměti a replikace zastavit.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, je nutné zakázat časové synchronizace hostitelských ve virtualizované řadičů, které jsou spuštěny v hostovaném operačním systému.

Pomocí integrace služby zakázat synchronizaci času v hostitelském počítači a potom nakonfigurujte řadič domény virtualizované přijměte výchozí služba Systémový čas systému Windows (W32time) domény hierarchii časové synchronizace. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Spusťte Správce technologie Hyper-V.
 2. Klepněte na tlačítko Nastavení.
 3. Klepněte na tlačítko Integrační služby.
 4. Vymazat Synchronizace času možnost.
 5. Ukončete Správce technologie Hyper-V.
 6. Restartujte server.

Odkazy

Další informace o řadičích domény virtualizované naleznete v následujícím článku na webu Microsoft TechNet:
Důležité informace o nasazení virtualizovaných řadičů domény
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd348449 (WS.10) .aspx

Vlastnosti

ID článku: 976924 - Poslední aktualizace: 23. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 na těchto platformách
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 R2 na těchto platformách
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbhyperv kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB976924 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:976924

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com