Zobrazí služba Windows Time udalosť ID 24, 29 a 38 na virtualizované doménový radič, ktorý je spustený na serveri so systémom Windows Server 2008 hostiteľa s Hyper-V

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 976924 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazník Small Business, nájsť ďalšie riešenie problémov a vzdelávacích zdrojov na Podpora pre malé podniky stránky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Keď virtualizované kontroléra domén v guest operačný systém na hostiteľskom serveri so systémom Windows Server 2008 s Hyper-V a služba Windows Time (W32Time) synchronizuje s primárny doménový radič, denníku systému v radiči domény virtualizované môže sa zapíšu tieto udalosti:

Typ udalosti: upozornenie
Zdroj udalosti: W32Time
Event Category: žiadne
Identifikácia: 24
Dátum: dátum
Čas: čas
Užívateľ: N/A
Počítač: názov_počítača
Popis:
Poskytovateľ času NtpClient: Žiadna platná odpoveď nebola prijatá od radiča domény Yourpdc.forestroot.com after 8 attempts to contact it. Tento radič domény will be discarded as a time source and NtpClient will attempt objavovať nové radiča domény, z ktorého chcete synchronizovať.


Typ udalosti: chyba
Zdroj udalosti: W32Time
Event Category: žiadne
Identifikácia: 29
Dátum: dátum
Čas: čas
Užívateľ: N/A
Počítač: názov_počítača
Opis: The time provider NtpClient is configured to acquire čas z jedného alebo viacerých časových zdrojov, však none of the sources are currently accessible. 15 Minút sa uskutoční žiadny pokus o skontaktovanie zdroja. NtpClient has no source of accurate time. Ďalšie informácie nájdete v príručke Centrum pomoci a technickej podpory na lokalite http://support.microsoft.com.


Typ udalosti: Informatívna udalosť
Zdroj: W32Time
Event Category: žiadne
Identifikácia: 38
Dátum: dátum
Čas: čas
Užívateľ: N/A
Počítač: názov_počítača
Popis: Poskytovateľ času NtpClient nemá prístup alebo momentálne prijíma neplatné časové údaje zo Yourpdc.forestroot.com.


Ak povolíte, Windows čas služby Debug zapisovania do denníka v radiči domény, informácie, ktoré sa podobá nasledujúcemu hláseniu je prihlásený denník ladenia:
149040 14: 15: 14.2970940s - logovať: časovej služby je teraz synchronizácia systémový čas s VM IC časová synchronizácia poskytovateľ čas zdroj.

Pricina

Na hostiteľskom serveri so systémom Windows 2008 s Hyper-V virtualizované radiče, ktoré bežia na operačnom systéme hosť môžu synchronizova ich hodiny systému s hodinami hostiteľského operačného systému. Udalostí, ktoré sú uvedené v časti „príznaky"sa zaznamenávajú v denníku systému, pretože radiče majú svoje vlastné čas synchronizácie mechanizmus. Ak radiče domény synchronizovať čas z vlastného zdroja a synchronizovať čas od hostiteľa, zmeniť často času radiča domény. Pretože mnohé úlohy radič domény sú viazané na systémový čas, skok v čase systém môže spôsobiť pretrvávajúce objekty sa nechá vo vyrovnávacej pamäti, a môže spôsobiť replikácie zastaviť.

Riesenie

Chcete vyriešiť tento problém, vypnite synchronizácia času na hostiteľskom počítači pomocou integráciu služieb a potom konfigurovať radič domény virtualizované prijať predvolené domény služby Windows Time (W32time) hierarchia synchronizácia času.

Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte Správca Hyper-V.
 2. Kliknite na tlačidlo nastavenia.
 3. Kliknite na tlačidlo Integráciu služieb.
 4. Jasné Synchronizácia času možnosť.
 5. Správca výstupu Hyper-V.
 6. Reštart servera.

ODKAZY

Ďalšie informácie o virtualizované radiče, pozri Microsoft TechNet článku Nasadenie úvah virtualizované radičov domén.

Vlastnosti

ID článku: 976924 - Posledná kontrola: 13. augusta 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Hyper-V Server 2008, pri použití s produktom:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 R2, pri použití s produktom:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Kľúčové slová: 
kbhyperv kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB976924 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 976924

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com