Ви отримаєте служби часу Windows подія ідентифікатори 24, 29 і 38 контролера Віртуалізований домену, який працює на сервері під керуванням Windows Server 2008 хост з Hyper-V

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 976924 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, знайти додаткові усунення несправностей і навчальних ресурсів в регіоні Підтримка для малого бізнесу сайт.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Коли контролера Віртуалізований працює в гостьової операційної системи на хост-сервер, що працює під керуванням Windows Server 2008 з Hyper-V і часами служба часу Windows синхронізує з до головний контролер домену, в журналі системних Віртуалізований контролера можуть повертати з редагування наступні події:

Тип події: попередження
Джерело події: W32Time
Категорія події: ні
Код події: 24
Дата: Дата
Час: Вільний час
Користувач: n/A
Комп'ютер: ім'я комп'ютера
Опис:
NTP-клієнт постачальника часу: Немає припустимий відповідь було отримано від контролера домену Yourpdc.forestroot.com після 8 спроб звертання. Цей контролер домену не буде використовуватися як джерело часу, а NTP-клієнт спробує знайти новий контролер домену, з якого потрібно синхронізувати.


Тип події: помилка
Джерело події: W32Time
Категорія події: ні
Код події: 29
Дата: Дата
Час: Вільний час
Користувач: n/A
Комп'ютер: ім'я комп'ютера
Опис: NTP-клієнт постачальника часу налаштований на одержання часу з одного або кількох джерел, проте жодне з цих джерел не доступне. Не до джерела буде здійснено за 15 хвилин. NTP-клієнт не має джерела правильного часу. Докладніше перегляньте центру довідки та підтримки, в http://support.microsoft.com.


Типу події: Подія інформації
Джерело: W32Time
Категорія події: ні
Код події: 38
Дата: Дата
Час: Вільний час
Користувач: n/A
Комп'ютер: ім'я комп'ютера
Опис: NTP-клієнт постачальника часу неможливо досягти або в даний Вільний час отримує даних неправильний Вільний час з Yourpdc.forestroot.com.


Якщо ввімкнуто, Windows Вільний час застосунок-служба Налагодження протоколювання на контролері домену, у журналі налагодження комп'ютера інформації, приблизно такого вигляду:
149040 14: 15: 14.2970940s - ведення журналу інформація: служба часу зараз синхронізації системного часу з VM IC синхронізація часу постачальника джерела часу.

причина

Хост, на сервері під керуванням Windows 2008 з Hyper-V контролери Віртуалізований домену, які працюють на гостьової операційної системи можуть синхронізувати свої системи годинник з годинником приймаючої операційної системи. Події, які перелічені в розділі "Ознаки" записані до системного журналу, тому, що контролери домену мають свій власний механізм синхронізації часу. Якщо контролери домену синхронізувати Вільний час з їх власні джерела та синхронізувати Вільний час від хоста, Вільний час контролер домену можуть часто змінюватися. Тому що багато завдань контролер домену прив'язані до системного часу, стрибок у системного часу може викликати затяжних об'єктів, щоб їх залишили в кеш і може викликати реплікації зупинити.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, вимкнути синхронізацію часу на хост за допомогою інтеграції служб та настройте Віртуалізований контролера прийняти за промовчанням часами служба часу Windows домену ієрархії Вільний час синхронізації.

Для цього виконайте такі дії:
 1. Відкрити Hyper-V Manager.
 2. Натисніть кнопку Параметри.
 3. Натисніть кнопку Інтеграції служб.
 4. Ясно, що Синхронізація часу параметр.
 5. Виходу Hyper-V Manager.
 6. Перезавантажте сервер.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про віртуальному контролери, побачити Microsoft TechNet статті Міркування щодо Віртуалізований контролерах домену розгортання.

Властивості

Номер статті: 976924 - Востаннє переглянуто: 13 серпня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Hyper-V Server 2008, у разі використання з:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 R2, у разі використання з:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Ключові слова: 
kbhyperv kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB976924 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 976924

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com