DHCP en iyi yöntemler çözümleyici için Windows Server 2008 R2'de kullanıma sunulmuştur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 977236 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Windows yönetiminde, uzmanlar tarafından tanımlanan bir sunucuyu yapılandırmak için yönergeleri en iyi yöntemleridir. Örneğin, çoğu sunucu teknolojileri, ağdaki diğer bilgisayarlarla iletişim kurmak ve kullanılmayan bağlantı noktalarını engelleyin teknolojileri için gerekli olan açık bağlantı noktalarını saklamak için en iyi yöntem olarak kabul edilir. En iyi yöntem ihlallerini bile çok önemli en iyi yöntem yüzünden, mutlaka sorunlu değildir, ancak bunlar zayıf performans, Düşük güvenilirlik, beklenmeyen bir çakışma, artırılmış güvenlik risklerini veya diğer olası sorunları neden sunucu yapılandırmaları gösterir.

Daha fazla bilgi

En iyi yöntemler Çözümleyicisi nedir?

En iyi yöntemler Çözümleyicisi (BPA) Windows Server 2008 R2'de kullanılabilen bir sunucu yönetim aracıdır. Sonra Windows Server 2008 R2'üzerinde yüklü olan roller BPA tarar BPA en iyi yöntem ihlallerini yöneticisine bildirir. Yöneticilerin gereksiz bilgileri süzmek veya BPA raporlarını sonuçları dışarıda. . Yöneticiler, ya da Sunucu Yöneticisi (GUI) veya Windows PowerShell davranırlar BPA görevleri de gerçekleştirebilirsiniz. En iyi yöntemler Çözümleyicisi ve tarama hakkında daha fazla bilgi için bkz: en iyi yöntemler Çözümleyicisi Yardımı.

Dinamik Ana Bilgisayar Yapılandırma Protokolü (DHCP) sunucusu BPA güncelleştirme hakkında

Bu makalede açıklanan güncelleştirmenin Windows Server ® 2008 R2 çalıştıran bir DHCP sunucusu, karşı değerlendirilebilecek en iyi yöntem kıyaslamaları içerir. Bu güncelleştirmenin Windows Server 2008 R2 çalıştıran bir sunucuya yüklendikten sonra DHCP sunucusunda en iyi uyum içinde rolünü duruma yardımcı olacak en iyi yöntemler Çözümleyicisi taramaları çalıştırabilirsiniz.

DHCP sunucusu BPA taranmasını, DHCP sunucusu yapılandırmasını çözümler ve olası problemleri, DHCP kapsamlarını eksik veya hatalı yapılandırılması gibi tanımlar. Tanımlama ve bu sorunların DHCP sunucusu performansını ve güvenilirliğini artırmak ve olası ağ sorunları önlemenize yardımcı olabilir. Önem derecesi tarama sonuçlarını sıralamak ve gidermek, DHCP sunucusu yapılandırmasıyla ilgili sorunları gidermek hakkında yönergeler içeren Web sayfaları'nı açın. Hiçbir yapılandırma değişikliklerini BPA taramaları çalışan tarafından yapılır.

DHCP sunucusu hakkında daha fazla bilgi için Windows Server 2008 Teknoloji Merkezi DHCP sunucusu sayfasına bakın: http://technet.microsoft.com/en-us/network/bb643151.aspx.

Güncelleştirme Bilgileri

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the update package now.

Özellikler

Makale numarası: 977236 - Last Review: 27 Nisan 2010 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbinfo kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto KB977236 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:977236

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com