NAP najlepšie praxe Analyzer je teraz k dispozícii pre Windows Server 2008 R2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 977239 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Vo Windows management, osvedčených postupov sú pokyny na konfiguráciu servera podľa odborníkov. Napríklad považuje osvedčených postupov pre väčšinu serverové technológie udržať otvorené porty, ktoré sú potrebné pre technológie, komunikovať s ostatnými počítačmi v sieti a tiež blokovať nepoužité porty. Keďže najlepšia prax porušovania, dokonca veľmi dôležitá najlepšiu prax porušovania, nie sú nevyhnutne problematické, uvádzajú konfigurácie servera, ktoré môžu mať za následok zlý výkon, nízkej spoľahlivosti, neočakávaným konfliktom, zvýšené bezpečnostné riziká alebo iných potenciálnych problémov.

Poznámka Táto aktualizácia bola revidovaná na 23 októbri 2012 uplatňovať na Windows Server 2008 R2 Service Pack 1. Ak ste predtým použili pôvodnej verzii KB 977239 aktualizácie, žiadne ďalšie potrebné kroky. Ak nemáte predtým nainštalovaný túto aktualizáciu, by sa mali uplatňovať táto aktualizácia.

dalsie informacie

Čo je najlepšie praxe Analyzer?

Najlepšie praxe Analyzer (BPA) je nástroj pre správu servera, ktorý je k dispozícii v systéme Windows Server 2008 R2. BPA správy najlepšiu prax porušovanie správcovi po BPA skenuje rolí, ktoré sú nainštalované v systéme Windows Server 2008 R2. Správcovia môžu odfiltrovať nepotrebné informácie z BPA správ, ktoré neboli vidieť. Správcovia môžu tiež úloh BPA pomocou buď nástroj Server Manager GUI alebo prostredie Windows PowerShell cmdlet. Ďalšie informácie o najlepšie praxe Analyzer a scany, v Pomocníkovi najlepšie praxe Analyzer.

O sieti politiky a služieb prístupu BPA Update

Aktualizáciu popísanú obsahuje najlepšie praxe mierok, proti ktorému je možné vyhodnotiť sieťová politika a prístup k službám (tiež známy ako NAP) beží na Windows Server 2008 R2. Po nainštalovaní tejto aktualizácie na serveri so systémom Windows Server 2008 R2 môžete spustiť najlepšie praxe Analyzer skenuje na sieti politiky a prístupových služieb, ktoré vám pomôžu zosúladenie úlohu s best practices.

Môžete použiť sieť ochrany osobných údajov a prístupových služieb aktualizovať pre najlepšie praxe Analyzer skenovať server, ktorý je spustený nasledovné úlohy služby:
  • Server siete politiky
  • Zdravie registračný orgán
  • Smerovanie a vzdialený prístup služby
BPA vám môže pomôcť určiť sieťová politika a prístup k službám konfiguráciách, ktoré nevyhovujú Microsoft osvedčených postupov pre túto úlohu. Skenovanie výsledky sú zobrazené ako zoznam že môžete zoradiť podľa závažnosti a zahŕňajú odporúčania pre stanovenie otázky a odkazy na inštrukcie. Žiadne zmeny konfigurácie sa vyskytujú automaticky spustením scan.

Informácie o aktualizácii

Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie z Microsoft Download Center:
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať balík pre aktualizáciu.

Vlastnosti

ID článku: 977239 - Posledná kontrola: 23. októbra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Kľúčové slová: 
atdownload kbinfo kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB977239 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 977239

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com