Windows Server 2008 R2 için en iyi yöntemler Çözümleyicisi npas kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 977239 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Windows Yönetimi'nde en iyi uzmanlar tarafından tanımlandığı şekilde bir sunucuyu yapılandırmak için adımlar verilmiştir. Örneğin, çoğu sunucu teknolojileri teknolojileri de kullanılmayan bağlantı noktalarını engelleyin ve ağdaki diğer bilgisayarlarla iletişim kurmak gerekli olan açık bağlantı noktalarını korumak için en iyi yöntem kabul edilir. En iyi yöntem ihlallerini bile çok önemli, en iyi yöntem ihlallerini mutlaka sorunlu değildir, ancak bunlar düşük performans, düşük güvenilirlik, beklenmeyen çakışmalar, daha yüksek güvenlik riskleri veya diğer olası sorunları neden sunucu yapılandırmaları gösterir.

Not Bu güncelleştirme 23 Ekim uygulamak için Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 için 2012 üzerinde yeniden düzenlendi. kb 977239 güncelleştirmenin özgün sürümünü daha önce uyguladıysanız, başka hiçbir eylem gerekli değildir. Bu güncelleştirme daha önce yüklemediyseniz, bu güncelleştirmeyi yüklemeniz gerekir.

Daha fazla bilgi

En iyi yöntem Çözümleyicisi nedir?

En iyi yöntemler Çözümleyicisi (bpa), Windows Server 2008 R2'de kullanılabilir olan bir sunucu yönetim aracıdır. Windows Server 2008 R2'ye yüklenen roller bpa taramaları sonra bpa yönetici için en iyi yöntem ihlallerini raporlar. Yöneticiler, gereksiz bilgileri görmek zorunda değildir bpa raporlarında kullanıma filtre uygulayabilirsiniz. Yöneticiler bpa görevlerini GUI Sunucu Yöneticisi veya Windows PowerShell cmdlet öğelerini kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. En iyi yöntem Çözümleyicisi ve tarama hakkında daha fazla bilgi için bkz: en iyi yöntemler Çözümleyicisi Yardımı.

Ağ İlkesi ve Erişim Hizmetleri bpa güncelleştirmesi hakkında

En iyi yöntem kıyaslamaları karşı Ağ İlkesi ve Erişim Hizmetleri (npas olarak da bilinir) Windows Server 2008 R2 çalıştıran değerlendirilebilir açıklanan güncelleştirmeyi içerir. Bu güncelleştirme Windows Server 2008 R2 çalıştıran bir sunucuya yükledikten sonra Ağ İlkesi üzerinde en iyi yöntem Çözümleyicisi taramaları çalıştırma ve yardımcı olacak Erişim Hizmetleri rol uyumlu en iyi duruma getirmek.

Kullandığınız ağ ilkesi ve Erişim Hizmetleri en iyi yöntemler aşağıdaki rol hizmetlerini çalıştıran bir sunucuyu taramak Çözümleyicisi için güncelleştirme:
  • Ağ İlkesi Sunucusu
  • Sistem Durumu Kayıt yetkilisi
  • Yönlendirme ve Uzaktan Erişim Hizmetleri
bpa Microsoft bu rol için en iyi uygulamalar ile uyumlu olmayan ağ ilkesi ve Erişim Hizmetleri yapılandırmalarını belirlemenize yardımcı olabilir. Tarama Sonuçları önem göre sıralamak ve sorunları ve yönergelere bağlantılar düzeltme önerileri içeren bir liste görüntülenir. Hiçbir değişiklik, tarama çalıştırarak otomatik olarak gerçekleşir.

Güncelleştirme bilgileri

Aşağıdaki dosya, Microsoft Download Center Merkezi'nden edinilebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Güncelleştirme paketini şimdi karşıdan yükle.

Özellikler

Makale numarası: 977239 - Last Review: 23 Ekim 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kbinfo kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto kbmt KB977239 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 977239

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com