Anlık ILETI için 8 Antigen ve Antigen 8 for SharePoint için Düzeltme Toplaması 1'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 977979 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Düzeltme Toplaması 1 için Microsoft Antigen 8 ve Microsoft Antigen 8 anlık ILETI için SharePoint yayımladı. Bu makalede, düzeltme toplaması nasıl elde edilir ve düzeltme toplaması ile giderilen sorunlar hakkında bilgi içerir.

Daha fazla bilgi

Düzeltme Toplaması 1'için Antigen 8 anlık ILETI ve Antigen 8 için SharePoint giderilen sorunu

Bu düzeltme toplaması, aşağıdaki sorunu giderir:
 • Bir tarama altyapısı güncelleştirmesi başarısız olur ve bir uyarı iletisi ProgramLog.txt dosyasında kaydeder.
  Belirtileri

  Antigen'ın dış tarama altyapısı satıcıların herhangi alt dizinler içinde paketlenmiştir dosyaları içerir ve tarama alt yapısı bir güncelleştirme yayımlamayı, tarama alt yapısı güncelleştirme başarısız olur. Ayrıca, ProgramLog.txt dosyasında aşağıdakine benzer bir uyarı iletisi günlüğe kaydedilir:
  UYARı:, Eşitleme observer tarafından tarayıcı yüklenirken BIR hata bildirildi. Eylem 0x00000001 =. Yükleme dizini C:\<Antigen Installation Directory> \ <EngineName> \Bin\bases/stt/
  Nedeni

  Bu sorun, Antigen başarıyla güncelleştirme paketi içindeki bir veya daha fazla alt dizinleri içeren bir tarama altyapısı güncelleştiremedi nedeniyle oluşur.

Düzeltme Toplaması bilgileri

Karşıdan yükleme bilgileri

Anlık ILETI için Antigen 8 ve SharePoint Antigen 8 için Düzeltme Toplaması 1 Microsoft Toplu Lisans Hizmetleri (MVLS) Web sitesinde yalnızca kullanılabilir. Bu düzeltme toplaması'nı edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
https://licensing.microsoft.com/eLicense/L1033/Default.asp

Düzeltme Toplaması'nı yükleme hakkında

Düzeltme Toplaması'nı yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Yükleyici toplu düzeltme yürütülebilir dosyasını çift tıklatarak çalıştırın.

  Not Yükleyici çalıştırırken, Exchange ve Antigen hizmetleri durdurulur ve sizin posta akışı geçici olarak durdurdu.
 2. Yükleme tamamlandıktan sonra Exchange ve Antigen hizmetler yeniden başlatılır, Antigen doğru çalıştığından emin olun.

  Notları
  • Exchange ve Antigen hizmetleri yüklemesi sırasında otomatik olarak yeniden başlatılır.
  • Forefront Server Security Management Console (FFSMC) dağıtım işi'ni kullanarak, Antigen hizmet paketlerini veya düzeltme toplamalarını yüklenebilir. Daha fazla bilgi için Forefront Server Security Management Console Kullanıcı Kılavuzu'ndaki dağıtım Jobs konusuna bakın. Bu durumda, yükleyici sessiz modda çalıştırır ve gerekli kullanıcı girdisi yok. Yükleyiciyi çalıştırdığınızda yürütülebilir dosyanın simgesini çift tıklatarak işleminin geri kalan aynı kalır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltme toplaması, yüklenmek üzere aşağıdakilerden birini gerektirir:
 • IM Service Pack 1 için Microsoft Antigen 8
 • SharePoint Service Pack 1 için Microsoft Antigen 8

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltme, bir ürünü en son sürüme tam olarak güncelleştirmek için gerekli olan dosyaları içermeyebilir. Bu düzeltme, yalnızca bu makalede listelenen sorunları düzeltmek için ihtiyacınız olan dosyaları içerir.

Bu düzeltmenin ingilizce (ABD) sürümü, dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip olan aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Getenginefiles.exe8.0.1549.1586,24012 Kas 200921: 37X86

Özellikler

Makale numarası: 977979 - Last Review: 25 Ocak 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Sybari Antigen 8.0 for IM
 • Sybari Antigen 8.0 for Microsoft SharePoint Portal Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbdownload kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbfix kberrmsg kbbug kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB977979 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:977979

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com