Průvodce importem organizace, dojde k chybě při použití možnosti "Ručně připojit Users" mapovat uživatele z důvěryhodné externí domény v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978093 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, že je spuštěn Průvodce importem organizace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Pokud použijete možnost Ručně připojit uživatelé mapovat uživatele z důvěryhodné externí domény, organizační Průvodce importem dojde k chybě. Spustíte-li thedebugger, dále se zobrazí následující chybová zpráva:
Typ výjimky: zpráva System.InvalidCastException: nelze přetypovat objekt typu "Microsoft.Crm.Tools.Admin.SearchExceptionError" zadejte 'Microsoft.Crm.Tools.Admin.SearchSuccess'

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizaci pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.
Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 978093 - Poslední aktualizace: 17. prosince 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB978093 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978093

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com