Předmětem potvrzení je nečitelné pro určité jazyky při provádění operace na vzdálené zařízení wipe v Exchange Server 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978137 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Jedním z vylepšené funkce, které jsou k dispozici v Microsoft Exchange Server 2007 je schopnost provádět vzdálené zařízení wipe, mobilní zařízení. Vzdálené zařízení wipe je funkce, která umožňuje 2007 Exchange Server nastavení mobilního zařízení k odstranění všech dat při příštím připojení zařízení server 2007 Exchange Server. Tato funkce je užitečná, pokud mobilní zařízení, ztráty nebo krádeže.
Při provádění operace na wipe vzdáleného zařízení potvrzovací zpráva bude doručována do poštovní schránce uživatele. O vzdálené zařízení wipe potvrzení je lokalizován, založené na jazyce poštovní schránky. Nicméně je předmětem žádosti o potvrzení u některých jazyků jako jsou například německé, španělské a Portugalské zdeformované.
Například německé předmět "Vzdálené vymazání potvrzení" by měl být lokalizována do "der Remotege Bestätigung rätzurücksetzung". Předmět je však nesprávně lokalizována do "der Remotegerätzurücksetzung Bestätigung".

Příčina

K tomuto problému dochází, protože k potvrzení je kódován do formátu HTML dvakrát.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací následující kumulativní aktualizaci:
979784Popis kumulativní aktualizace 3 pro Exchange Server 2007 Service Pack 2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o vzdálené zařízení wipe naleznete na webu společnosti Microsoft:
General information about remote device wipe

How to perform a remote wipe on a device

Vlastnosti

ID článku: 978137 - Poslední aktualizace: 18. března 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbhotfixrollup kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe KB978137 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978137

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com