Як встановити або оновлення до Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 978307 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується, як інсталювати Windows XP.

Ви можете знайти його легше виконайте інтерактивні елементи, доцільно спочатку роздрукувати цю статтю.

НЕОБХІДНІ УМОВИ

Перш ніж почати, потрібно мати інсталяційний Компакт-диск Windows XP і ключ продукту, доступні.

Якщо ви не можете знайти Компакт-диск Windows XP, або ви не можете звернутися до виробника комп'ютера, можливо, доведеться придбати нову копію Windows XP. Відвідати наступні посилання для отримання додаткової інформації:
http://support.Microsoft.com/contactus/
Залежно від установки методу, який вибрано можливо, потрібно завантаження з компакт-диска або завантаження дисків. Якщо у вас немає компакт-Диска Windows XP або завантажувальних дисків, ви повинні отримати їх для інсталяції або оновлення до Windows XP за допомогою певних методів. Огляд методів, щоб визначити, які засоби масової інформації, вам буде потрібно.Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310994Отримання інсталяційних дисків Windows XP для завантаження з дискети інсталяції
Ви, можливо, усунення неполадок активації ключа продукту.Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок інсталяції клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310637З'являється протокол IMAP про помилку після введення ключа продукту під Вільний час інсталяції Windows XP
Якщо метод установки, що вибрати для завантаження комп'ютера з компакт-Диска Windows XP, ваш компакт-диск або DVD-дисковод потрібно настроїти для цього. Відомості про те, як налаштувати ваш комп’ютер-зразок на завантаження з компакт-Диска або DVD-дисковод перегляньте документацію комп'ютера або зверніться до виробника комп'ютера.Додаткові відомості про те, як почати установку з MS-DOS або на Запуск Windows 98/Windows Millennium Edition диска, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307848Запуск програми інсталяції з MS-DOS у Windows XP

Методи для інсталяції Windows XP

Існує п'ять способів для інсталяції Windows XP. Перегляньте наступні методи та виберіть метод, що підходить для вашої установки.
 • Спосіб 1: Виконати чисту інсталяцію Windows XP
  Використовуйте цей метод для чистої інсталяції Windows XP. Чистої інсталяції видаляє всі дані з жорсткого диска перепланування та переформатування диска і перевстановлення операційної системи та програм на пустий (чистий) жорсткий дублювання диска.
 • Метод 2: Оновлення до Windows XP
  Цей спосіб слід використовувати, якщо оновлення до Windows XP з Microsoft Windows 98, Microsoft Windows Millennium Edition або Microsoft Windows 2000 Professional.
 • Спосіб 3: Установка Windows XP на новий жорсткий дублювання диска
  Цей метод дає змогу інсталювати Windows XP на новий жорсткий дублювання диска. Це зазвичай робиться, коли на комп'ютері інстальовано новий жорсткий дублювання диска.
 • Метод 4: Установка Windows XP у нову каталог вхідних повідомлень (паралельну інсталяцію)
  Використовуйте цей метод для установки Windows XP у нову каталог вхідних повідомлень (паралельну інсталяцію), або запускати дві операційні системи, або для доступу, ремонт або отримання даних із пошкодженого диска.
 • Спосіб 5: Виконання кількох операції завантаження
  Використовуйте цей метод для інсталяції Windows XP як окремий операційна система (ОС) на вашому комп'ютері. Це дає змогу інсталювати кілька операційних системний інтегратор на комп'ютері і вибрати операційну систему після якого під Вільний час кожного запуску комп'ютера.

Спосіб 1: Виконати чисту інсталяцію Windows XP

Чиста установка складається з видалення всіх даних із жорсткого диска перепланування та переформатування диска і перевстановлення операційної системи та програм на пустий (чистий) жорсткий дублювання диска. Щоб отримати додаткові відомості про важливі міркування перед створенням розділів і форматуванням жорсткого диска та як розбити на розділи й відформатувати жорсткий дублювання диска за допомогою програми інсталяції Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
313348Розбивання на розділи та форматування жорсткого диска за допомогою програми інсталяції Windows XP
Щоб виконати чисту інсталяцію Windows XP, виконайте такі дії:
 1. архівувати всіх важливих відомостей, перш ніж виконувати чисту інсталяцію Windows XP. Резервні копії зберігаються на зовнішньому розташуванні, наприклад CD або зовнішній жорсткий дублювання диска.
 2. Запустіть комп’ютер-зразок із компакт-Диска Windows XP. Для цього вставте компакт-диск Windows XP у дисковод пристрій читання компакт-дисків або дисків DVD і перезапустіть комп’ютер-зразок.

  Примітка Для завантаження з Компакт-диска Windows XP, потрібно настроїти параметри BIOS комп'ютера для цього.
 3. Коли з'явиться протокол IMAP "Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-Диска", натисніть будь-яку клавішу, щоб запустити комп’ютер-зразок з компакт-Диска Windows XP.
 4. В регіоні Ласкаво просимо до інсталяції екран, натисніть клавішу ENTER, щоб розпочати інсталяцію Windows XP.
 5. Прочитати Умови ліцензії на програмний продукт Microsoft а потім натисніть клавішу F8.
 6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб вибрати та форматування розділу, де слід інсталювати Windows XP.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити інсталяцію Windows XP.
Якщо ви успішно встановили Windows XP, ви закінчите. Якщо ці кроки не допомогти вам встановити Windows XP, перейдіть до розділу «Подальші кроки».

Метод 2: Оновлення до Windows XP

У цьому розділі описано процес оновлення до Windows XP з Windows 98, Windows Me і Windows 2000 Professional.

Примітка Windows 2000 та Windows 2000 Professional тільки може бути підвищений до Windows XP Professional. Не можна оновити Windows 2000 до Windows XP Home.

Важливі Перш ніж почати процес оновлення, зверніться до виробника комп'ютера для отримання останніх оновлень BIOS для комп'ютера а потім інсталювати оновлення. Якщо оновити BIOS після оновлення комп'ютера, можливо, доведеться переінсталювати Windows XP, щоб скористатися перевагою перевагами функцій, таких як конфігурацією та живленням (ACPI), підтримка в BIOS. Якщо ви можете зробити це, оновити мікропрограми в усіх пристроїв, перед початком оновлення.

Ви можете відключитися від Інтернету під Вільний час установки. Цей крок не є необхідним, але відключення від Інтернету під Вільний час установки допомагає захистити ваш комп’ютер-зразок. Для додаткового захисту ви також можете увімкнути брандмауер Microsoft Internet Explorer. Докладніше перегляньте "Увімкнути або вимкнути брандмауер підключення до Інтернету" Тема в операційній системі Windows довідки.Щоб отримати додаткові відомості про те, як підготувати Windows 98 або Windows Millennium Edition для оновлення до Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
316639Як підготуватися до скинути параметри Windows 98 або Windows Millennium Edition до Windows XP
Для оновлення до Windows XP, виконайте такі дії:
 1. Запустіть комп’ютер-зразок і вставте компакт-диск Windows XP у дисковод пристрій читання компакт-дисків або DVD.
 2. Якщо Windows автоматично виявляє компакт-Диска, натисніть кнопку Інсталюйте Windows Щоб запустити майстер інсталяції Windows XP.

  Якщо Windows автоматично виявляє не компакт-Диска, натисніть кнопку Почати. Натисніть кнопку Запустити. Введіть таку команду та натисніть кнопку Гаразд:
  пристрій читання компакт-дисків лист: \setup.exe
 3. Коли з'явиться запит, виберіть установки типу, виберіть Оновлення (за замовчуванням) а потім натисніть кнопку Наступний.
 4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити оновлення.
Якщо ви успішно оновлено до Windows XP, ви закінчите. Якщо ці кроки не допомогли оновлення до Windows XP, перейдіть до розділу «Подальші кроки».

Спосіб 3: Установка Windows XP на новий жорсткий дублювання диска

Цей метод описується, як інсталювати Windows XP на новий жорсткий дублювання диска. Це зазвичай робиться, коли на комп'ютері інстальовано новий жорсткий дублювання диска.

Примітка Вам знадобиться компакт-диск попередньої операційної системи, з тим щоб завершити цей метод.

Перш ніж почати, запустити комп’ютер-зразок за допомогою одного з таких носіїв:
 • завантажувальний дублювання диска Microsoft Windows 98/Windows Millennium
 • Компакт-диск Windows XP або Windows XP, завантажувальних дисків

  Примітка Компакт-диск Windows XP є кращим ЗМІ в нижче інтерактивні елементи. Однак, завантажувальних дисків Windows XP буде працювати, якщо у вас немає компакт-Диска.
Щоб інсталювати Windows XP на новий жорсткий дублювання диска, виконайте такі дії:
 1. Запустіть комп’ютер-зразок із компакт-Диска Windows XP (або завантажувальних дисків). Для цього вставте компакт-диск Windows XP у дисковод компакт- або DVD дисків і перезавантажте комп’ютер-зразок.
 2. Коли на екрані з'явиться протокол IMAP "Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-Диска", натисніть будь-яку клавішу, щоб запустити комп’ютер-зразок з компакт-Диска Windows XP.
 3. В регіоні Ласкаво просимо до інсталяції екран, натисніть клавішу ENTER, щоб розпочати інсталяцію Windows XP.
 4. Прочитати Умови ліцензії на програмний продукт Microsoft а потім натисніть клавішу F8.
 5. Коли з'явиться запит на компакт-диск Windows XP, вставте Компакт-диск Windows XP.
 6. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 7. Коли з'явиться протокол IMAP "Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-Диска", натисніть будь-яку клавішу, щоб запустити комп’ютер-зразок з компакт-Диска Windows XP.
 8. В регіоні Ласкаво просимо до інсталяції екран, натисніть клавішу ENTER, щоб розпочати інсталяцію Windows XP.
 9. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб вибрати та форматування розділу, де слід інсталювати Windows XP.
 10. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити інсталяцію Windows XP.
Якщо ви успішно встановили Windows XP, ви закінчите. Якщо ці кроки не допомогти вам встановити Windows XP на новий жорсткий дублювання диска, перейдіть до розділу «Подальші кроки».

Метод 4: Установка Windows XP у нову каталог вхідних повідомлень (паралельну інсталяцію)

Цей метод описується, як інсталювати Windows XP у нову каталог вхідних повідомлень (паралельну інсталяцію) або запустити дві операційні системи, або для доступу, ремонт або отримання даних із пошкодженого диска.

Перш ніж почати, запустити комп’ютер-зразок за допомогою одного з таких носіїв:
 • завантажувальний дублювання диска Microsoft Windows 98/Windows Millennium Edition
 • Компакт-диск Windows XP або Windows XP, завантажувальних дисків

  Примітка Компакт-диск Windows XP є кращим ЗМІ в нижче інтерактивні елементи. Однак, завантажувальних дисків Windows XP буде працювати, якщо у вас немає компакт-Диска.
Щоб інсталювати Windows XP у нову каталог вхідних повідомлень (також відомий як паралельну інсталяцію), виконайте такі дії:
 1. Запустіть комп’ютер-зразок із компакт-Диска Windows XP (або завантажувальних дисків). Для цього вставте компакт-диск Windows XP у дисковод компакт- або DVD дисків і перезавантажте комп’ютер-зразок.
 2. Коли на екрані з'явиться протокол IMAP "Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-Диска", натисніть будь-яку клавішу, щоб запустити комп’ютер-зразок з компакт-Диска Windows XP.
 3. В регіоні Ласкаво просимо до інсталяції екран, натисніть клавішу ENTER, щоб розпочати інсталяцію Windows XP.
 4. Прочитати Умови ліцензії на програмний продукт Microsoft а потім натисніть клавішу F8.
 5. Виберіть розділ, в якому потрібно інсталювати Windows XP і натисніть клавішу ENTER.
 6. Виберіть на Залишити поточну файлову систему (без змін) параметр а потім ENTER, щоб продовжити.
 7. Натисніть клавішу ESC, щоб встановити до іншої папки.

  Якщо програма інсталяції виявить іншу каталог вхідних повідомлень операційної системи, буде запропоновано ввести ім'я нової папки після риски (\), наприклад, \WINXP. Якщо немає не інших операційних системний інтегратор виявлено, програма інсталяції автоматично назве каталог вхідних повідомлень \Windows.Додаткові відомості про зміну імені папки на нові установок, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  315242Як призначити вихідне ім'я папки для повторної інсталяції Windows XP
 8. Натисніть клавішу ENTER, щоб продовжити.
 9. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити інсталяцію Windows XP.
Якщо ви успішно встановили Windows XP, ви закінчите.

Якщо ці кроки не допомогти вам встановити Windows XP у нову каталог вхідних повідомлень, перейдіть до розділу «Подальші кроки».

Спосіб 5: Виконання кількох операції завантаження

Використовуйте цей метод для інсталяції Windows XP як окремий операційна система (ОС) на вашому комп'ютері. Це дає змогу інсталювати кілька операційних системний інтегратор і вибрати операційну систему після якого під Вільний час кожного запуску комп'ютера.Детальніше про декількома завантаження Windows XP та інші версії Windows і MS-DOS, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
217210Як на декількох завантаження Windows XP, Windows 2000, Windows NT, Windows 95, Windows 98, Windows мене і MS-DOS
Якщо ви успішно встановили Windows XP, ви закінчите. Якщо ці кроки не допомогти вам встановити Windows XP, перейдіть до розділу «Подальші кроки».

ВИПРАВЛЕННЯ НЕПОЛАДОК

Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок інсталяції клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310637З'являється протокол IMAP про помилку після введення ключа продукту під Вільний час інсталяції Windows XP
310064 Виправлення неполадок під Вільний час автоматична інсталяція, після оновлення з Windows 98 або Windows Millennium Edition до Windows XP
Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок Windows XP і підтримки побачити Центру вирішень Windows XP. Відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/PH/1173

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо ці способи не працює для вас, можна використовувати Microsoft клієнта служб підтримки веб-сайту, щоб знайти інші рішення вашої проблеми. Деякі служби, які надають Microsoft клієнта служб підтримки веб-сайтів, включають:
 • база знань із можливістю пошуку: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Центр рішень: Перегляд відповідей на типові запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Групи новин із підтримки корпорації Майкрософт: Зв'язатися з колегами, досвідченими користувачами та професіоналами Microsoft (MVP).
 • Інші варіанти підтримки: сценарій виконання Інтернету, щоб поставити запитання, зверніться до служб підтримки користувачів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви як і раніше, є проблеми, ви можете звернутися до служби підтримки:
http://support.Microsoft.com/contactus

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про інсталяцію Windows XP Professional клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
286463коментар до обговорення про випуск для установки Windows XP у файлі Pro.txt
Додаткові відомості про інсталяцію Windows XP Home Видання, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
306824коментар до обговорення про випуск для установки Windows XP у файлі Home.txt
Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307726Опис Windows XP-оновлення радник
314062 Останній Windows XP списку сумісного устаткування
295322 Як визначити, якщо обладнання або Підтримка програмного забезпечення є сумісним з Windows XP
Якщо ці статті база знань Microsoft не допомагають усунути проблему або якщо ознаки відрізняються від описаних у цій статті описано, будь ласка, пошуку бази знань Microsoft для отримання додаткової інформації. Для пошуку знань Microsoft Knowledge Base, відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://support.Microsoft.com
Потім, введіть текст отриманого протокол IMAP про помилку, або введіть опис проблеми в регіоні Пошук підтримки (KB) поля.
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 978307 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbresolve kbPubTypeKC kbdualboot kbhowtomaster kbenv kbsetup kbmt KB978307 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 978307

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com