Řadiče domény jsou nesprávně uvedeny jako offline v Centru pro správu Active Directory

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978323 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po spuštění Active Directory pro správu Center (Dsac.exe) a pak vyberte příkaz "Změnit řadič domény", mnoho řadičů domény jsou uvedeny jako ve stavu "Offline". Avšak při kontrole těchto řadičů domény, zjistíte, že jsou online, které jsou k dispozici v síti, a že jsou správně fungují.

Podle stavu "Offline" jsou uvedeny pouze řadiče domény se systémem Windows Server 2008 nebo Windows Server 2003. Řadiče domény, které se systémem Windows 2000 Server nejsou vůbec uvedena.

Příčina

Tento problém je očekávané chování komponenty out-of-band (OOB) služby Active Directory Management Gateway Service není nainstalované v počítači, se systémem Windows Server 2008 nebo Windows Server 2003. Tato součást je verze rozhraní webové služby Active Directory, která existuje v řadičích domény se systémem Windows Server 2008 R2 po instalaci služba Active Directory Domain Services.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte součást služby Active Directory Management Gateway Service a nainstalujte ji na všech řadičích domény se systémem Windows Server 2008 nebo Windows Server 2003. Po instalaci součásti ověřte v Services.msc zda je spuštěna služba "Služby Active Directory Web Services" a že je nastaven na hodnotu "Automatické" nastavení.

Další informace o součásti služby Active Directory Management Gateway Service naleznete následujících článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
969041Služby Active Directory Management Gateway Service je nyní k dispozici
Poznámky
  • Chcete-li stáhnout součást služby Active Directory Management Gateway Service pro systém Windows Server 2003 a Windows Server 2008, na následujícím webu společnosti Microsoft:
    Aktivní Gateway služba správy adresářů (Active Directory webové služby pro systém Windows Server 2003 a Windows Server 2008)
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=008940c6-0296-4597-be3e-1d24c1cf0dda
  • Není k dispozici žádné Active Directory Management Gateway Service pro systém Windows 2000 Server. Systém Windows 2000 Server již není v běžných podpory a bude být přerušeno z rozšířené podpory na 13. července 2010.
  • Není k dispozici žádné Active Directory Management Gateway Service pro Windows 2008 server jádro serveru. Služba Active Directory Management Gateway vyžaduje rozhraní .NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) které nemohou být nainstalovány v počítači se systémem Windows Server 2008 Server Core.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nepoužívejte k připojení k řadiči domény, které nepracují v systému Windows Server 2008 R2 nebo služby Active Directory Management Gateway Service Dsac.exe.

Odkazy

Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Aktivní adresář pro správu softwaru
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd871105.aspx

Vlastnosti

ID článku: 978323 - Poslední aktualizace: 18. prosince 2009 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbtshoot KB978323 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978323

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com