Windows Server Update Services udržuje přeinstalování aktualizace kořenových certifikátů, popsaný v KB 931125 v klientech se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978335 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijete-li nasazení aktualizace Windows Server Update Services, zjistíte, že Windows Server Update Services udržuje přeinstalování aktualizace kořenových certifikátů, která je popsána v článku 931125 znalostní báze v klientech se systémem Windows XP.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aktualizace kořenových certifikátů je pravidelně aktualizována. Kromě toho jsou čtyři aktualizace kořenových certifikátů, které byly vydány. Proto zjistíte, že mnohokrát je instalována aktualizace se stejným názvem.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nastavte systém Windows Server Update Services odmítnout všechny aktualizace kořenových kromě nejnovější na serveru Windows Server Update Services. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Otevřete konzolu pro správu systému Windows Server Update Services. V Aktualizace seznam, vyhledejte následující aktualizace:
  • "Aktualizace kořenových certifikátů" (datum vydání: 20/2/2009)
  • "Aktualizace kořenových certifikátů" (datum vydání: 9, 22/2009)
  • "Aktualizace kořenových certifikátů" (datum vydání: 24/2/2009)
  • "Aktualizace kořenových certifikátů" (datum vydání: 26/5/2006)
  Poznámka: Je možné, že budete muset změnit filtry v Aktualizace uzel aktualizace. Chcete-li to provést, nastavte Stav filtrování Žádnéa nastavte Schválení filtrování Odmítnuto. Pokud aktualizace stále není zobrazena, nastavte Schválení filtrování Vše kromě odmítnutých.
 2. Potvrďte, že všechny aktualizace jsou kromě odmítnutých "Aktualizace kořenových certifikátů" (datum vydání: 9, 22/2009). Pokud aktualizace není odmítnutá, klepněte pravým tlačítkem aktualizaci a potom klepněte na tlačítko Odmítnout.
 3. Schválit aktualizaci "Aktualizace kořenových certifikátů" (datum vydání: 9, 22/2009). Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem aktualizaci, klepněte na tlačítko Schválita klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Nejsou žádné změny v nastavení schválení Schvalování aktualizací Dialogové okno.
 4. Počítače by měl nyní úspěšně dokončí zjišťování na serveru Windows Server Update Services a by nyní obdrží všechny použitelné aktualizace. Chcete-li ověřit, že počítač lze synchronizovat aktualizace, postupujte takto:
  1. Otevřete příkazový řádek.
  2. Zadejte následující příkaz:
   wuauclt.exe/detectnow
  3. Stiskněte klávesu ZADEJTE.
 5. Prozkoumejte souboru WindowsUpdate.log ověřte, zda je synchronizace úspěšná. Bude pravděpodobně nutné spustit příkaz, který je uveden v kroku 4b dvakrát. Protože v některých případech první synchronizace se nezdařila ale následné synchronizace byly úspěšné.
 6. Máte-li hierarchii serverů Windows Server Update Services, opakujte tento postup na každém serveru. Tento postup je nutné spustit ze serveru nejvyšší úrovně.

  Poznámka: Pokud některý ze serverů podřízený server repliky, změnit na autonomní pomocí Zdroj aktualizací a Proxy Server Dialogové okno, které lze otevřít v Možnosti. Postupujte podle těchto kroků a poté autonomní server změňte zpět na podřízený server repliky.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace týkající se aktualizace kořenových certifikátů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
931125Členové programu Windows kořenových certifikátů

Vlastnosti

ID článku: 978335 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2002
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Starter Edition
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbprb kbmt KB978335 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978335

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com