Bir düzeltme kullanılabilir hiçbir Gecikme TCP bağlantı özelliği başlangıç desteği DB2, Host Integration Server 2009 DB2 bağdaştırıcıya artıran

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 978452 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

DB2'deki "hiçbir Gecikme TCP bağlantı başlatma" özelliğini desteklemek için Microsoft Host Integration Server 2009 bağdaştırıcı düzeltmenin artırır. Kayıt defteri ayarlarıyla birlikte düzeltmeyi uyguladıktan sonra sunucu istemci isteklerine yanıt verir, gecikmeden ödemeden olmadan TCP/IP bağlantılarını başlatmak arayamayacaktır. 

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır.. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir.. Bu sorundan ciddi olarak, bu nedenle, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki hizmet paketini beklemenizi öneririz

, Bu sorunu hemen çözümlemek için düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri telefon numaraları ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
NotÖzel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözeceğini belirlerse destek aramaları için çözümleyeceğini belirlerse ücretler iptal edilebilir. Soru. özel güncelleştirme için geçerli olmayan ek destek sorularına ve sorunlara normal destek ücretleri uygulanır

Önkoşullar

Uygulamak herhangi bir önkoşul yoktur., bu düzeltme.

Yeniden başlatma gereksinimi

İçin bilgisayarın yeniden başlatılması uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez bu düzeltme.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltmeyi değiştirmez tüm diğer düzeltmeler.

Kayıt defteri ayarı

İçin aşağıdaki kayıt defteri girdisini bulun:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Host Integration Server\Data Integration\
Ad EkleTcpNoDelayalt, veri türünü ayarlamakREG_SZveri türü ve değerine ayarlayınEvet.

Dosya bilgileri

Düzeltmenin İngilizce sürümü, dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür.. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak içinSaat dilimisekmesindeTarih ve saatMadde Denetim Masası.

Durum

Microsoft, bu, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde. listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun onaylamıştır

Daha fazla bilgi

Deley olmayan TCP bağlantı özelliği hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
TCP bağlantısı işlevi gecikme

Özellikler

Makale numarası: 978452 - Last Review: 5 Ağustos 2010 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2009
Anahtar Kelimeler: 
kbfix kbautohotfix kbqfe kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhotfixserver kbmt KB978452 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:978452

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com