Bezdrátové připojení je hlášena nesprávně kabelové připojení, v sestavě QoE nesprávně při vytváření pozvání Office Communications 2007 R2 v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978715 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači se systémem Windows XP Service Pack 2 (SP2) nebo Windows XP Service Pack 3 (SP3), můžete provést volání v aplikaci Microsoft Office Communicator 2007 R2 pomocí bezdrátového připojení. Však bezdrátového připojení je vykazován nesprávně v sestavě kvalita Experience (QoE) kabelové připojení.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože podporuje systém Windows XP SP2 ani aktualizace Windows XP SP3 IF_TYPE_IEEE80211 bezdrátové rozhraní typu sítě.

Informace o IF_TYPE_IEEE80211 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa366058(VS.85).aspx

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující aktualizaci:
976135Popis kumulativní aktualizace Communicator 2007 R2: leden 2010


Poznámka: V počítači se systémem Windows XP s aktualizací Service Pack 2 potřebujete nainstalovat bezdrátovou LAN API po instalaci aktualizace. Další informace o postupu instalace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=52A43BAB-DC4E-413F-AC71-158EFD1ADA50

Vlastnosti

ID článku: 978715 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2010 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communicator 2007 R2
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB978715 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978715

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com