Windows Internet Explorer 8'deki Geri ve İleri düğmeleri düzgün çalışmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 978729 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 7'yi veya Windows Server 2008 R2 çalıştıran bir bilgisayarda Microsoft Office 2010 Beta var. Çevrimdışı kipinde Office Yardımı'nı kullandığınızda, geri düğmesi ve ileri düğmesini Windows ınternet Explorer 8'de düzgün çalışmıyor.

Örneğin, bazı Web sayfalarını ınternet Explorer 8'i bulun ve sonra geri düğmesini iki kez bir önceki sayfaya dönmek için tıklatın. Bu davranış, Web sayfası yanıt vermemeye başlamasına neden olur. Ayrıca, geri düğmesi ve ileri düğmesini bu sayfada düzgün çalışmıyor.

Neden

Bu sorun, ınternet Explorer 8 güvenlik güncelleştirmesi yanlış olarak uygulanan nedeniyle oluşur. Geri düğmesi ya da ileri düğmesini tıklatın, her HTML Çözümleyici'de, ınternet Explorer 8 Web sayfası ayrıştırma yeniden başlatmanız gerekir. Yeniden başlatma işlemi, Web sayfasını, bir içerik-kodlama üstbilgisi belirten bir META etiketi içerdiğinde, Web sayfasına gezinti geçmişine bulunamıyor. Bu düğme düzgün çalışmamasına neden olur.

Çözüm

Güvenlik güncelleştirmesi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows ınternet Explorer için en son toplu güvenlik güncelleştirmesini yükleyin. Bunu yapmak için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://windowsupdate.microsoft.com
En son Windows ınternet Explorer toplu güvenlik güncelleştirmesi hakkında daha fazla teknik bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Not Bu güncelleştirme ilk olarak 978207 (MS10-002) güvenlik güncelleştirmesine eklenmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
978207MS10-002: Internet Explorer için toplu güvenlik güncelleştirmesi

Özellikler

Makale numarası: 978729 - Last Review: 22 Ocak 2010 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Internet Explorer 8
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb KB978729 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:978729

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com