Popis hranice podpory služby Active Directory prostřednictvím překladu síťových adres

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978772 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Překládání adres (NAT) je výběru sítě technik, které měnit informace o adresu síťového provozu v průběhu tranzitu tak, aby odebrat podrobnosti o původní sítě. To se provádí nejčastěji síťovými zařízeními a je určena k jednoduše povolit snadné používání režimů adresy privátní sítě a někdy jako menší než ideální bezpečnostní opatření.

Řadič domény (DC) - na - DC komunikace a klient DC komunikace prostřednictvím zařízení NAT je scénář, zákazníci často v scénářů fúze a pořízení dojít. Jeden požadovaná služba po propojení sítí z těchto dvou společností ověřování, autorizaci a adresář služby nabízené službou Active Directory.

Neexistuje žádný důkaz k označení přesahují rámec lesu konfiguraci NAT ze své podstaty konce řadič domény DC komunikace nebo komunikace klient DC. Společnost Microsoft testovala není v tomto scénáři se služby Active Directory a dalších technologií, které souvisejí se službou Active Directory. Jiné technologie příklady protokolu Kerberos nebo DFS.

Další informace

Prohlášení společnosti Microsoft týkající se služby Active Directory prostřednictvím překladu síťových adres je:
 • Služba Active Directory prostřednictvím zařízení NAT nebyla testována společností Microsoft.
 • Nedoporučujeme služby Active Directory přes protokol NAT.
 • Podpora pro otázky týkající se služby Active Directory prostřednictvím zařízení NAT bude velmi omezený a velmi rychle dosáhne hranice komerčně rozumné úsilí.

Pokud mít úkol s konfigurace sítě pomocí protokolu NAT a chcete používat žádné řešení serveru (včetně služby Active Directory) NAT, obraťte se na Microsoft zákazníka technické podporují použití vaše upřednostňované přístupu nebo navštivte:
http://support.microsoft.com/
Navíc můžete kontaktovat Microsoft Consulting Sevices.

Neexistuje však záruka, výslovně uvedené či mlčky předpokládané, že po kterékoli předpokladu pokyny bude pracovat v jakýkoli daný scénář, protože netestované. Týmy podpory bude fungovat na problémy, které vyplývají z použití zadané pokyny k limitům komerčně rozumné úsilí.

Konfiguraci pouze s NAT, který byl společností Microsoft je spuštěn klient na soukromé straně zařízení NAT a mají všechny servery umístěné na veřejné straně používání protokolu NAT. NAT by také pracovat jako DNS server.

Vlastnosti

ID článku: 978772 - Poslední aktualizace: 19. dubna 2010 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbhowto KB978772 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:978772

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com