Opis aktualizacji stycznia 2010 r. dla programu Word 2003 i Word 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 978951 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Aktualizacja dla programu Microsoft Office Word 2007 (w tym Microsoft Office System 2007) i Microsoft Office Word 2003 (łącznie z pakietu Microsoft Office 2003) zostało wystawione z powodu orzeczenia sądu Stanów Zjednoczonych 22 grudnia 2009. Ogólnie klientów, którzy kupują lub licencji programu Word 2007 lub Word 2003 firmy Microsoft po 10 stycznia 2010 r. do użytku w Stanach Zjednoczonych i jej terytoriów trzeba używać zaktualizowane oprogramowanie, które nie obejmuje szczególności XML niestandardowe znakowanie implementacji. Następująca sekcja zawiera więcej informacji o niestandardowych XML, znakowanie, która jest usuwany przez tę aktualizację.

Jeśli monit w tym w komunikacie oddzielne firmy Microsoft, należy zainstalować tę aktualizację.

Więcej informacji

Programu Word 2007, które były rozprowadzane przez firmę Microsoft po 10 stycznia 2010 r. już odczytać niestandardowe tagi XML mogą być zawarte w obrębie docx, docm, dotx, dotm lub pliki .xml. Nowe wersje programu Word 2007 i zaktualizowaną wersję programu Word 2003 nadal otworzyć te pliki, ale żadnych niestandardowych znaczników XML jest usuwany.

Niestandardowe znaczniki XML w dokumentach programu Word jest widoczna w interfejsie użytkownika programu Word jako różowy (kolor domyślnej) nazwy, które należy ująć tekst w dokumencie tag. Aby na przykład przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Opis Word znaczników XML
Jeśli zastosowanie tej aktualizacji do wersji programu Word 2003 lub Word 2007, które były rozprowadzane przez firmę Microsoft przed 11 stycznia 2010 zaktualizowana wersja będzie traktować niestandardowych znaczników XML w taki sam sposób jak wersji programu Word, które były rozprowadzane przez firmę Microsoft po 10 stycznia 2010.

Aktualizacja nie dotyczy następujących funkcji programu Word:
 • Formanty zawartości nie są zagrożone. Często używane są formanty zawartości do struktury zawartości dokumentu i zawartości mapowania niestandardowe elementy XML.
 • Nie dotyczy otwartych standardów XML (wersje wszystkich ECMA i ISO).
 • Niestandardowe tagi XML są przechowywane w dokumencie programu Word 97-2003 (.Nie dotyczy plików DOC).
 • Nie dotyczy XML Wstążki i rozszerzalność wstążki.
 • Niestandardowe elementy XML nie są zagrożone. Więcej informacji o niestandardowe elementy XML przejdź do następującej witryny MSDN:
  Przegląd części XML niestandardowych
 • Nie dotyczy modelu obiektów programu Word. Jednak niektóre metody modelu obiektów, które zajmują się niestandardowych znaczników XML może wygenerować różne wyniki:
  • Metoda TransformDocument , będą nadal działać, ale zostaną usunięte wszelkie niestandardowych znaczników XML w obrębie wyników przekształcenia.
  • Metoda InsertXML , będą nadal działać, ale niestandardowe tagi XML jest obecny, zostaną usunięte przed wstawieniem zawartości.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji

Jak uzyskać i zainstalować aktualizację

Aby uzyskać tę aktualizację programu Word 2007, przejdź do Aktualizacja dla programu Microsoft Office Word 2007 (KB974631) Strona w Centrum pobierania Microsoft. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące pobierania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
974631 Opis aktualizacji dla programu Office Word 2007: stycznia 2010

Aby uzyskać tę aktualizację dla programu Word 2003, przejdź do Aktualizacja dla programu Microsoft Office Word 2003 (KB979045) Strona w Centrum pobierania Microsoft. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące pobierania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
979045 Opis aktualizacji programu Office Word 2003: stycznia 2010


Uwaga Jeśli jesteś programistą roztworu, który używa niestandardowych znaczników XML, należy pamiętać, że obsługa niestandardowych znaczników XML nie jest już dostępny. Wiele scenariuszy, które zostały wykonane przy użyciu niestandardowych znaczników XML można zaimplementować za pomocą technologii alternatywnych, które są dostępne w programie Word 2007 i Word 2010. (Te technologie obejmuje formanty zawartości pól formularza i zakładek.) Na przykład, jak wyjaśniono następujące artykuły, formanty zawartości (oprócz innych technologii, takich jak zakładki) let deweloperom tworzenie dokumentów o określonej strukturze i można przypisać wartości dowolnego zawartości strukturalnej. Te wartości dowolnego można przypisać znaczenie semantyczne do części zawartości.

Więcej informacji o formantów zawartości przejdź do następującej strony sieci Web firmy Microsoft:

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2445062 Komunikat o błędzie podczas próby otwarcia dokumentu w programie Word: "plik zawiera niestandardowe elementy XML, które nie są już obsługiwane przez program Word"
2445060 Niestandardowe mapowania XML jest usuwany po otwarciu dokumentu w programie Word 2010

Właściwości

Numer ID artykułu: 978951 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB978951 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 978951

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com