Přílohy jsou prázdné při ukládání pomocí aplikace Outlook Web Access poté, co jste nainstalovali aktualizaci KB 958881 na Exchange Server 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 979046 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Provedení konfigurace v článku Microsoft Knowledge Base (KB) 958881BypassOwaHtmlAttachmentFilteringmožnost na serveru Microsoft Exchange Server 2007. Přesto stále nelze uložit některé přílohy úspěšně pomocí aplikace Outlook Web Access (OWA). Tyto přílohy ohrožené jsou uloženy jako prázdné. K tomuto problému dochází, když přílohy obsahuje obsah ve formátu HTML. Přípony názvů souborů příloh jsou však není HTML nebo htm.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2407025Popis kumulativní aktualizace 2 pro Exchange Server 2007 Service Pack 3

Po instalaci této opravy a nastaveníBypassOwaHTMLAttachmentFilteringmožnostTrue, je nutné nastavit soubor přípony názvů příloh ve formátu HTML vVynutí uloženíadres.. Postupujte takto::
 1. V konzole Exchange Management Console klepněte na tlačítkoKonfigurace serverua potom klepněte na položkuPřístup klienta.
 2. V podokně akcí klepněte v seznamuAplikace Outlook Web Access, vyberte položkuVlastnosti.
 3. Klepněte buďVeřejný přístup k souborům v počítačiKarta neboPřístup k souborům soukromý počítačtab.
 4. V seznamuPřímé souborupřístup, zaškrtněte políčko vedle položkyPovolit přímý přístup kChcete-li umožnit uživatelům stahovat přílohy.
 5. , vyberte položkuVybrat vlastní seznam souborů a nastavení po klepnutí na tlačítko Další (pro zkušené uživatele).vedlePřímý přístup k přizpůsobeníChcete-li změnit typ přílohy, které chcete, aby uživatelé měli přístup.
 6. Na stráncePřímé nastavení souboru aplikace Accessstránky, klepněte na tlačítkoVynutí uložení. Potom nastavte XLS přípony názvů souborůZadejte přípony souborů, které chcete vynutit uložit jeden po druhémDialogové okno, vSíla uložit seznamstránky a pak klepněte na tlačítkoadd:.
 7. , vyberte položkuOk.třikrát uložte nastavení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt..

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
958881Veškerý obsah HTML soubory příloh zpráv spuštěna pomocí filtru protokolu HTML při otevření nebo uložení přílohy pomocí aplikace Outlook Web Access (OWA)

Vlastnosti

ID článku: 979046 - Poslední aktualizace: 14. prosince 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 3 na těchto platformách
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbfix kbqfe kbsurveynew kbhotfixrollup kbexpertiseinter kbmt KB979046 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:979046

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com