Odłóż aplikacji przechwytywania i odtwarzania audio.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 979303 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko
Źródło:Pomoc techniczna firmy Microsoft

SZYBKIE PUBLIKOWANIE

SZYBKIE PUBLIKOWANIE ARTYKUŁÓW DOSTARCZA INFORMACJI BEZPOŚREDNIO Z W ORGANIZACJI POMOCY TECHNICZNEJ FIRMY MICROSOFT. INFORMACJE ZAWARTE W NINIEJSZYM DOKUMENCIE JEST TWORZONY W ODPOWIEDZI WSCHODZĄCYCH LUB UNIKATOWY TEMATY, LUB JEST PRZEZNACZONE UZUPEŁNIENIE INNYCH INFORMACJI Z BAZY WIEDZY.

AkcjaMożesz uruchomić aplikację, która wykonuje jednocześnie przechwytywania audio i odtwarzania audio. Jest to typowy scenariusz, gdy aplikacja jest oprogramowanie VoIP (Voice over Internet Protocol).

Wynik

Zawiesza się stosowanie często.

PrzyczynaCzasami API Wyjście Wave w systemie Windows 7 nie poprawnie przetworzyć próbki dźwięku podczas odpowiedź urządzenia audio jest powolne.

Istnieje problem jak Wyjście Wave API obsługuje żądania odtwarzania dźwięku i przechwytywania audio wnioski przedłożone przez aplikację.

Rozdzielczość

Poprawka dla tego błędu jest dostępna w KB 981679:

981679 Aplikacji, który przechwytuje oraz odtwarza dźwięku przestaje odpowiadać w systemie Windows 7 lub Windows Server 2008 R2

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

MICROSOFT I/LUB JEGO DOSTAWCÓW MAKE NR OŚWIADCZENIA LUB GWARANCJE DOTYCZĄCE PRZYDATNOŚCI, WIARYGODNOŚCI LUB DOKŁADNOŚCI INFORMACJI ZAWARTYCH W DOKUMENTY I GRAFICZNYCH PUBLIKOWANE NA TEJ STRONIE ("MATERIAŁY") W JAKIMKOLWIEK CELU. MATERIAŁY MOGĄ ZAWIERAĆ NIEŚCISŁOŚCI TECHNICZNE LUB BŁĘDY TYPOGRAFICZNE I MOGĄ ZOSTAĆ ZMIENIONE W DOWOLNYM CZASIE BEZ UPRZEDZENIA.

ABY W MAKSYMALNYM ZAKRESIE DOZWOLONYM PRZEZ PRAWO, MICROSOFT LUB JEJ DOSTAWCÓW ZAPRZECZYĆ I WYKLUCZYĆ OŚWIADCZENIA, GWARANCJE I WARUNKI CZY WYRAŹNYCH, DOMNIEMANYCH ANI USTAWOWYCH, W TYM, ALE NIE OGRANICZONYCH DO REPREZENTACJI, GWARANCJI LUB WARUNKÓW TYTUŁ NIE NARUSZENIA, ZADOWALAJĄCYM STANIE LUB JAKOŚCI, PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU, W STOSUNKU DO MATERIAŁÓW.
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 979303 - Ostatnia weryfikacja: 11 września 2012 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Enterprise N
Słowa kluczowe: 
kbrapidpub kbnomt kbmt KB979303 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 979303

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com