Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Server Host Integration Server 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 979497 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft distribuuje aktualizace softwaru v aktualizacích service Pack. Aktualizace Service Pack udržet produkt aktuální. Navíc aktualizace service Pack rozšíření funkcí počítače, a aktualizací service Pack aktualizovat funkce počítače.

Aktualizace Service Pack obsahují aktualizace. Aktualizace service Pack mohou navíc obsahovat nástroje pro správu systému, ovladače a další součásti. Uvedené součásti jsou vhodným způsobem sbaleny za účelem snadného stažení.

Aktualizace Service Pack jsou kumulativní. Každá nová aktualizace service pack obsahuje všechny opravy, které jsou zahrnuty v předchozích aktualizacích service Pack, jakož i všechny nové opravy. Před instalací poslední aktualizace Service Pack není nutné instalovat předchozí aktualizaci.

Další informace

Aktualizace Service Pack 1 pro Microsoft Host Integration Server 2006

Datum vydání: 2. února 2010

Získání aktualizace Service Pack

Získání Microsoft Host Integration Server 2006 aktualizace Service Pack 1 (SP1), na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=c0cc5e8d-fc47-41ac-bcad-67832249eb41

Seznam oprav

Další informace o problémech, které jsou vyřešeny v serveru Host Integration Server 2006 Service Pack 1 získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
979238Seznam opravených v aktualizaci Service Pack 1 pro Host Integration Server 2006

Vlastnosti

ID článku: 979497 - Poslední aktualizace: 4. února 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2006 Enterprise Edition
  • Microsoft Host Integration Server 2006
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbtshoot kbsurveynew kbinfo KB979497 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:979497

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com