Management Pack replikace jednotky DFS zobrazí upozornění pro názvy sítě clusteru, které se nacházejí v “ zdravých ” stav na clusteru Windows Server 2008 R2 převzetí služeb při selhání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 979564 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Management Pack distribuovaného systému souborů (DFS) replikace v služby File Management Pack pro System Center Operations Manager 2007 slouží k sledování stavu služba Replikace distribuovaného systému souborů na clusteru Windows Server 2008 R2 převzetí služeb při selhání.
  • Změníte vlastnictví síťový název clusteru a vlastnictví prostředků replikace distribuovaného systému souborů z jednoho uzlu clusteru do jiného uzlu clusteru.
  • Zjistíte, že některé výstrahy se zobrazí v okně Oznámení služby replikace pro název sítě clusteru, který je ve stavu "nefunkční".
  • System Center Operations Manager 2007 změní název sítě clusteru ze stavu "nefunkční" "v pořádku" stav.
V tomto scénáři zjistíte stále existovat oznámení v okně Oznámení služby replikace.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože služba Replikace distribuovaného systému souborů neobdrží žádné oznámení při přesunutí mezi uzly clusteru prostředky replikovanou složku.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí v počítači spuštěn systém Windows Server 2008 R2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Globální verze této opravy hotfix nainstaluje soubory, které mají atributy, které jsou uvedeny v následujících tabulkách. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny koordinovaný světový čas (UTC). Kalendářní data a časy jednotlivých souborů v místním počítači jsou zobrazeny v místního času společně podle aktuálního letní čas (DST). Navíc data a časy mohou změnit při provádění některých operací se soubory.
Poznámky k informacím o souborech systému Windows Server 2008 R2
  • Soubory MANIFEST (.manifest) a soubory MUM (.mum) instalované pro každé prostředí jsou listed separately v "Souborů Další informace o systému Windows Server 2008 R2". MUM a MANIFEST soubory a soubory katalogu (CAT) přidružené zabezpečení, jsou velice důležité k uchování stavu aktualizované součásti. Soubory katalogu zabezpečení, pro něž nejsou uvedeny atributy, jsou podepsané digitálním podpisem společnosti Microsoft.
Pro všechny podporované-verze x 64 ze systému Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Dfsrclus.dll6.1.7600.20621213,50419-LED-201010: 26X64

Jak potíže obejít

Řešení Windows Server 2008 R2

Pokud stav síťového názvu clusteru je v pořádku, můžete zavřít ručně oznámení v okně Oznámení služby replikace.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o služba Replikace distribuovaného systému souborů naleznete na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
General information about the DFS Replication service
Další informace o funkcích systému souborů DFS na webu služby MSDN:
General information about the DFS functions
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Další informace o souborech

Další informace o souborech pro systém Windows Server 2008 R2

Další soubory pro všechny podporované-verze x 64 ze systému Windows Server 2008 R2
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruAmd64_a33b637f77dad277159ca06027d78c13_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20621_none_6e80b45b5cf4aabc.manifest
Verze souboruNelze použít
Velikost souboru711
Datum (UTC)20-LED-2010
Čas (UTC)03: 13
PlatformaNelze použít
Název souboruAmd64_microsoft-windows-dfsr clusteru server_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20621_none_ca902b445d4ed845.manifest
Verze souboruNelze použít
Velikost souboru2,757
Datum (UTC)19-LED-2010
Čas (UTC)13: 40
PlatformaNelze použít

Vlastnosti

ID článku: 979564 - Poslední aktualizace: 25. března 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbautohotfix KB979564 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:979564

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com