Při připojení k tiskárně pomocí záznamu prostředku aliasu (CNAME) se zobrazí chybová zpráva: "Systému Windows nelze připojit k tiskárně."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 979602 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o připojení k tiskárně pomocí záznamu prostředku aliasu (CNAME), pro tiskový server se systémem Windows Server 2008 R2 nebo klientského počítače se systémem Windows 7 a že hostitelé tiskárny zobrazí následující chybová zpráva:
Systém Windows nemohl připojit k tiskárně. Zkontrolujte název tiskárny a akci opakujte. Jedná-li se na síťové tiskárně, ujistěte se, že tiskárna je zapnuta a zda je tiskárna adresa správná.
Navíc je následující příklad trasování, který je generován programem Sledování sítě:
[client request]
34 4.421875 {MSRPC:9, SMB2:8, TCP:2, IPv4:1} IP addressIP address Winspool Winspool:RpcOpenPrinterEx Request, Printer = \\printsvr\Microsoft XPS Document Writer
[server response]
37 4.843750 {MSRPC:9, SMB2:8, TCP:2, IPv4:1} IP addressIP address Winspool Winspool:RpcOpenPrinterEx Response, Status = ERROR_INVALID_PRINTER_NAME

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu změn některé optimalizace kódu zařazovací služba pro nonclustered počítače. Při načtení operačního systému, služba zařazování tisku načte místní název počítače a jiné místní názvy, které se nacházejí v mezipaměti DNS. Zařazovací služba používá místní názvy na žádosti o služby. Služba musí proto získat přístup k síti a potom dotaz na názvy typu záznamu prostředku aliasu (CNAME). Toto chování se sníží výkon služby.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, následujícím příkazem přidat klíč registru na tiskovém serveru se systémem Windows 2008 Server R2 a které získáván záznamu prostředku aliasu (CNAME):
reg add HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print /v DnsOnWire /t REG_DWORD /d 1
Poznámka: Tento klíč registru snižuje výkon. Tedy doporučujeme přidání tohoto klíče registru na pouze tiskových serverech, který musí být přístupný záznamu prostředku aliasu (CNAME).

Další informace

Zatížení některé tiskárny pomocí technologie služby Vyrovnávání zatížení sítě (NLB) nebo systému DNS (Domain Name) není podporována funkce kruhového dotazování (round robin). Řešení uvedená v tomto článku je pouze scénáři jeden tiskového serveru se systémem Windows Server 2008 R2 přístupný záznamu prostředku aliasu (CNAME) se týká pouze jednoho serveru.

Vlastnosti

ID článku: 979602 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise without Hyper-V
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2008 R2 Standard without Hyper-V
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbtshoot KB979602 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:979602

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com