Аварійне завершення роботи консолі керування Exchange (EMC), і ви отримаєте протокол IMAP про помилку: "Консолі MMC не вдалося створити оснастку"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 979695 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби запуску оснастки консолі керування Exchange (EMC), з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Консолі MMC не вдалося створити оснастка.
Консолі MMC не вдалося створити оснастка. оснастка може не були встановлені правильно.
Назва: Exchange Server 2007
CLSID: FX: {76dd58f7-54ba-42e3-a2e0-dbf4b674539f}

Необроблена виняткова ситуація в оснастці керований код
FX: {76dd58f7-54ba-42e3-a2e0-dbf4b674539f}
Не вдалося завантажити файл або складання ' Microsoft.Exchange.Management.SnapIn.Esm, версія = 8.0.0.0, культура нейтральний, PublicKeyToken = = 31bf3856ad364e35' або одного з його залежних елементів. Не вдалося перевірити строге ім'я. (Виняток із HRESULT: 0x8013141A)
Тип винятків: System.IO.FileLoadException
Виняток трасування стека:
на System.Reflection.Assembly._nLoad (AssemblyName ім'я файлу рядок в коді, докази assemblySecurity Асамблеї locationHint, StackCrawlMark & stackMark, булеві throwOnFileNotFound, булеві forIntrospection)
на System.Reflection.Assembly.InternalLoad (AssemblyName assemblyRef, докази assemblySecurity, StackCrawlMark & stackMark, булеві forIntrospection)
на System.Reflection.Assembly.InternalLoad (рядок assemblyString, докази assemblySecurity, StackCrawlMark & stackMark, булеві forIntrospection)
на System.Activator.CreateInstance (рядок assemblyName, рядок typeName, булеві ignoreCase, BindingFlags bindingAttr, сполучного підшивки, об'єкт [] args, CultureInfo культури, об'єкт [] activationAttributes, докази securityInfo, StackCrawlMark & stackMark)
на System.Activator.CreateInstance (assemblyName рядок, рядку параметр typeName)
на System.AppDomain.CreateInstanceAndUnwrap (assemblyName рядок, рядку параметр typeName)
на Microsoft.ManagementConsole.Internal.SnapInClient.CreateSnapIn (assemblyName рядок, рядку параметр typeName)
на Microsoft.ManagementConsole.Internal.ClassLibraryServices.Microsoft.ManagementConsole.Internal.IClassLibraryServices.CreateSnapIn (assemblyName рядок, рядку параметр typeName)
на Microsoft.ManagementConsole.Executive.SnapInInitializationOperation.OnStart()
на Microsoft.ManagementConsole.Executive.RunningOperationsTable.EnqueueOperation (операція операцію)
на Microsoft.ManagementConsole.Executive.StandAloneComponentData...ctor (SnapInRegistrationInfo інформації, Int32 bookkeepingId)
на Microsoft.ManagementConsole.Advanced.FrameworkSnapInFactory.Microsoft.ManagementConsole.Advanced.ISnapInFactory.CreateSnapIn (Int32 bookkeepingId, рядок snapInKey, об'єкт & оснащення)

Якщо ви почнете Exchange оболонки керування (EMS) у командному рядку, запустивши командлет C:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\exshell.psc1, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Увага: При завантаженні консоль C:|Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\exshell.psc1 виникли наступні помилки:
Не вдалося завантажити Windows PowerShell оснастка Microsoft.Exchange.Management.Powershell.Admin через таку помилку:
Не вдалося завантажити файл або складання ' Microsoft.Exchange.Management.Powershell.Configuration, версія = 8.0.0.0, культура нейтральний, PublicKeyToken = = 31bf3856as364e35' або одного з його залежних елементів. Не вдалося перевірити строге ім'я. (Виняток із HRESULT: 0x8013141A)
Команда ", 'C:\Program Files\Microsoft\Exchange Server\bin\exshell.psc1'" не може бути виконано, оскільки не вдалося завантажити Windows PowerShell оснастки.

причина

Ця проблема виникає, коли ви використовували сильні ім'я інструмент, SN.exe, відключити сильна ім'я перевірки. Сильна ім'я є технологією, яка була представлена спільно з .NET Framework для сценарій виконання з із керуванням правами кодом. Тому що Exchange Server 2007 використовує керований код, сильні Назва повинна бути доступна. В іншому випадку застосунок-служба не буде.

Примітка.Ця проблема може виникнути, якщо на Exchange Server тимчасового оновлення (ів) інстальовано. Відомості про те, як вирішити цю проблему, коли є МО сервера Exchange установлено див. розділ "Додаткові відомості".

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, повторно активізуйте сильна ім'я перевірки. Для цього скористайтеся інструментом сильна ім'я (Sn.exe), який включено з .NET Framework програмного забезпечення розвитку Kit (SDK).

Щоб зробити це, відкрийте командний рядок у режимі адміністратора введіть таку команду та натисніть клавішу Enter:
SN - ВР *
Примітка. Перевіряти поточні параметри для перевірки сильна ім'я, скористайтеся такою командою:

SN -ВЛ

Додаткові відомості

Сильні імена перевірки повинні інвалідів під Вільний час інсталяції в Exchange Server МО. Таким чином, ця проблема може виникнути, якщо на сервера Exchange установлено послугами МО. Щоб вирішити цю проблему, коли встановлено в МО, видалити з МО а потім інсталювати останній пакет оновлень Exchange Server.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про .NET Framework SDK перейдіть на веб-сайті Microsoft:
.NET Framework 4.5
Щоб отримати додаткові відомості про модель політики безпеки .NET Framework перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт розробник глобальна мережа (MSDN):
Модель політики безпеки
Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання засобу сильна ім'я (Sn.exe) для створення складання .NET Framework SDK клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
302340 Як створити складання з строге ім'я в .NET Framework SDK

Властивості

Номер статті: 979695 - Востаннє переглянуто: 9 листопада 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Ключові слова: 
kbsnapin kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB979695 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 979695

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com