Özel XML biçimlendirme özelliklerinin kullanılabilirliği, Amerika Birleşik Devletleri ve alt bölgeleri dışındaki müşteriler için yönetmek için yardımcı programı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 979867 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli
Bu yardımcı programı yazılım, Amerika Birleşik Devletleri ve yalnızca kendi bölge dışında kullanmak için lisanslı ve yalnızca bu yerel ayarlar içinde çalışır. Amerika Birleşik Devletleri ve alt bölgeler içinde yer alır, kendi kullanımınız için tasarlanmış bir yardımcı program hakkında bilgi için aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesine ziyaret edin:
979893Özel XML biçimlendirme özelliklerinin kullanılabilirliği, Amerika Birleşik Devletleri ve alt bölgeleri müşteriler için yönetmek için yardımcı programı
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Satın alan müşteriler, <a1>Lisans</a1> Microsoft Office Word 2007 veya Microsoft Office Word 2003, Microsoft, 10 Ocak 2010 Amerika Birleşik Devletleri ve alt bölgeler için şimdi kullanmanız gerekir, sonra bir belirli özel XML biçimlendirmesi uygulama etiketleme içermeyen yazılım güncelleştirildi. Word, Excel ve PowerPoint sunu olan Microsoft Yükleme merkezinden kullanılabilir biçimler (“ Uyumluluk Paketi'nin ”) için Microsoft Office Uyumluluk Paketi de artık bu belirli özel XML biçimlendirmesi etiketleme uygulama destekler.

Bazı durumlarda, Amerika Birleşik Devletleri ve alt bölgeleri dışındaki müşterilerimiz, özel XML biçimlendirme özelliği Office Word 2007 veya Word 2003 kullanmanız gerekebilir. Ancak, bu müşterilerin Word 2007 veya Word 2003'ün güncelleştirilmiş sürümleri ile uyumluluk paketi, güncelleştirilmiş bir ortam veya özel XML biçimlendirme özelliği içermeyen bir karşıdan yükleme konumu yüklemiş olabilirsiniz. Bir programı özel XML biçimlendirme özelliği, Amerika Birleşik Devletleri ve alt bölgeleri ve dışında olan bilgisayarlardaki yüklemek yardımcı olur, Word 2003 veya Word 2007 lisanslanmıştır kullanıma sunulmuştur. Özel XML biçimlendirme özelliği, Word'de kullanılamaz durumdaysa, bu yardımcı programı kullanılır.

Daha fazla bilgi

Yükleme ayrıntıları

Nasıl elde edilir ve CXMUtilityPKG.exe yardımcı programını yükleme

Aşağıdaki dosya, CXMUtilityPKG.exe paketini genişlettiğinizde, belirttiğiniz bir konuma ayıklanır:
CXMUtility.exe
Yardımcı programı'nı çalıştırdığınızda, Word 2007 veya Word 2003, Word dosya biçimleri için Office Uyumluluk Paketi yüklü ve bu yüklü olan Word sürümü okuyabilir mi, özel XML biçimlendirme etiketlerine XML'den dosyaları dayalı olup olmadığını belirlemek için denetler. Yardımcı program, bu bilgileri, ana pencerede görüntülenir.

Bilgisayarınızdaki Word sürümünü özel XML biçimlendirme etiketlerine okuyamıyorsunuz, ancak özel biçimlendirme özelliği, bu bilgisayarda yüklü olan, Word'e özelliği yüklemek için Yükle düğmesini tıklatabilirsiniz.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the CXMUtilityPKG.exe package now.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
978951Ocak 2010 güncelleştirmesi Office Word için

İşletim sistemi

CXMUtility.exe, aşağıdaki işletim sistemlerinde çalıştırabilirsiniz:
 • Windows Server 2003 veya sonraki bir sürümü
 • Windows XP Service Pack 2 (SP2) veya sonraki bir sürümü
 • Windows Vista
 • Windows 7

Daha fazla bilgi için sistem yöneticileri

CXMUtility.exe çalıştırmak için toplu iş dosyaları veya sistem yönetimi komut dosyası kullanabilirsiniz. CXMUtility.exe aşağıdaki isteğe bağlı komut satırı anahtarlarını destekler:
CXMUtility [/T] [/S]
 • /T: özel XML biçimlendirme etiketlerine (hiçbir değişiklik yapılmayacak) XML tabanlı dosyaları bilgisayarda Word sürümünü okuyabilirsiniz, yardımcı program sessizce belirlemelisiniz belirtir.
 • /S: Bunu yapmak için özel XML biçimlendirme özelliği sessizce yüklenmesi gerektiğini belirtir.
Yardımcı program aşağıdaki kodları için arama ortamı döndürür:
 • (0): Başarı ve özel XML biçimlendirmesi, kullanılabilir okunuyor.
 • (1): Başarı, özel XML biçimlendirmesi okuma yok ancak yüklenmiş olabilir. CXMUtility.exe kullanıldığında, bu kodu döndürülür /T</a0> anahtarıyla.
 • (2): Başarı, özel XML biçimlendirmesi okuma kullanılabilir değil.
 • (3): Hata, Word sisteme yüklenmez.

Özellikler

Makale numarası: 979867 - Last Review: 5 Şubat 2010 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
 • Compatibility Pack for Microsoft Office 2007 File Formats
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbinfo KB979867 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:979867

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com