Doporučené opravy hotfix a aktualizace pro clustery serverů se systémem Windows Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980054 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje opravy hotfix a aktualizuje společnost Microsoft doporučuje nainstalovat v každém uzlu clusteru převzetí služeb při selhání založené na systému Windows Server 2008 R2. Při aktualizaci clusteru převzetí služeb při selhání založené na systému Windows Server 2008 R2, pomůžete snížit případné prostoje. Také pomůže snížit počet chyb, selhání tiskové úlohy a další podpora problémy, které nastanou.

Poznámka: Doporučujeme vyhodnotit tyto opravy hotfix a aktualizace, chcete-li zjistit, zda jsou pravděpodobně řešit problémy ve vašem prostředí. Pokud zjistíte, že uzly clusteru, které jsou ve vašem prostředí, mohou být ovlivněny problémy, které řeší aktualizace nebo opravy hotfix aplikace, nainstalujte opravu hotfix nebo aktualizace v každém uzlu clusteru, který je v prostředí.

Pomocí informací v části „ Další informace o vám pomohou určit, zda konkrétní opravy hotfix nebo aktualizace vztahuje serverového clusteru. Před instalací konkrétní opravy hotfix nebo aktualizace doporučujeme zkontrolovat na původní článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB), který popisuje dané opravy hotfix nebo aktualizace.

Další informace

Doporučujeme v závislosti na používaném prostředí nainstalovali jednu nebo více následující opravy hotfix systému Windows Server 2008 R2:

Opravy hotfix obecné

  • Aktuálně k dispozici nejsou žádné opravy hotfix.

Opravy hotfix specifické zdroje

Doporučujeme, aby jste nainstalovali následující opravy hotfix v závislosti na prostředky, které jsou spuštěné v clusteru serveru. Není nutné instalovat tyto opravy hotfix, pokud nepoužíváte tyto prostředky v clusteru serveru.
  • 976571Stabilita aktualizace pro systém Windows Server 2008 R2 převzetí služeb při selhání tisk clusterů

Vlastnosti

ID článku: 980054 - Poslední aktualizace: 28. dubna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbsurveynew kbinfo KB980054 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980054

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com