Düzeltmeleri ve güncelleştirmeleri Windows Server 2008 R2 tabanlı sunucu kümeleri için önerilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980054 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, düzeltmeleri'ni açıklar ve Windows Server 2008 R2 tabanlı başarısızlık kümesinin her düğümünde yüklemenizi öneririz güncelleştirir. Windows Server 2008 R2 tabanlı başarısızlık kümenizi güncelleştirirken, kapalı kalma süresini azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, hataları, başarısız olan yazdırma işleri ve karşılaşabileceğiniz diğer sorunlarıyla sayısını azaltmak yardımcı.

Not Bu düzeltmeler ve güncelleştirmeler, bunlar ortamınızdaki sorunlarını giderebilecek olup olmadığını belirlemek için değerlendirmeniz önerilir. Ortamınızda, küme düğümlerinde gideren bir güncelleştirme veya düzeltme sorunlardan etkilenip etkilenmedikleri belirlemek, düzeltmeyi yükledikten veya ortamınızda bulunan her küme düğümünde güncelleştirme.

Bilgileri "Daha fazla bilgi" bölümünde, belirli bir düzeltme veya bir sunucu kümesi için geçerli olup olmadığını belirlemenize yardımcı olması için kullanın. Bir belirli düzeltmeyi veya güncelleştirmeyi yüklemeden önce bu düzeltmeyi veya güncelleştirmeyi açıklayan özgün Microsoft Knowledge Base (KB) makaleyi gözden geçirmenizi öneririz.

Daha fazla bilgi

Ortamınıza bağlı olarak aşağıdaki Windows Server 2008 R2 düzeltmelerden birini veya birkaçını yüklemeniz önerilir:

Genel düzeltmeleri

  • Kullanılabilir yok bir düzeltme vardır.

Özel kaynak düzeltmeleri

Sunucu kümesinde çalışan kaynaklara bağlı olarak aşağıdaki düzeltmeleri yüklemeniz önerilir. Bu kaynakları sunucu kümesinde çalıştırmıyorsanız, bu düzeltmeleri yüklemeniz gerekmez.
  • 976571Windows Server 2008 R2 Failover yazdırma kümeleri kararlılık güncelleştirmesi

Özellikler

Makale numarası: 980054 - Last Review: 28 Nisan 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbsurveynew kbinfo KB980054 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:980054

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com