Düzeltme: sql Server 2005'te ana birleştirme işlemi duraklatıldı, içerik dizini bozuk

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980290 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2005 düzeltmeleri karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2005'te bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini Düzelt.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft sql Server 2005 çalıştıran bir bilgisayarınız var. Harici bir işlem tarafından tam metin arama için ana birleştirme işlemi duraklatıldı içerik dizini bozulabilir. Örneğin, bu dış işlem veritabanının tam bir yedeğini gerçekleştiriyor.

Bu durumda, sql Server hata günlüğü dosyasının aşağıdaki hata iletisi kaydedilir:
<Data time="">SPID<ID>s bilgilendirici: tam metin Kataloğu Durum İzleyici hatası '<catalog name="">' ('<catalog id="">') veritabanında katalog için bildirilen '<databaseName>' ('<dbid>'). Neden kodu: 5. hata: 0xc0041800 (içerik dizini bozuk.). Kataloğu bozulduğunda ve tüm sürüyor ortalamaya durdurulacak. Kullanım Hatası kurtarmak ve nüfus sıfırdan başlamak için katalog yeniden oluşturun. </dbid></databaseName></catalog></catalog></ID></Data>
Ayrıca, tam metin arama günlük dosyasında aşağıdaki hata iletisini günlüğe kaydedilir:
<TRC time="<Date Time>" tagname="FTEAdmin" pid="0x13d0" tid="0x1690"> </TRC>
<MSG><msgtype>Sinyal</msgtype><catalog>SQLFT0000500076</catalog><state>Zorla duraklatıldı</state><stateSourceHR><HR>İçerik dizini bozuk.</stateSourceHR></MSG>

Neden

Bu dizin dizin dosyasının sayfa düzeyinde kayıt sayısını en üst düzeyde bir dizin dizin dosyasının kayıt sayısını eşleşmediğinden, bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunla ilgili düzeltme, sql Server 2005 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme 9, önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
980176 sql Server 2005 Service Pack 3 için toplu güncelleştirme paketi 9
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2005'te bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulamayı düşünmelidir öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
960598 sql Server 2005, sql Server 2005 Service Pack 3'den sonra yayımlanan oluşturur
Microsoft sql Server 2005 düzeltmeleri için belirli bir sql Server hizmet paketi oluşturulur. sql Server 2005 Service Pack 3 yüklemesi için sql Server 2005 Service Pack 3 düzeltmeyi uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki sql Server hizmet paketini sql Server hizmet paketi içinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Tam metin dizin oluşturma ve sorgulama işlemi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (msdn) Web sitesini ziyaret edin:
Tam metin dizin oluşturma ve sorgulama işlemi
Birleştirme durumu hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki msdn Web sitesini ziyaret edin:
Full-text catalog properties
sql Server için artımlı hizmet modeli hakkında ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897Artımlı bir hizmet modeli bildirilen sorunlar için düzeltmeler teslim etmek için sql Server ekibinden kullanılabilir
sql Server 2005 Service Pack 3'ü edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
913089 En son sql Server 2005 hizmet paketi nasıl elde edilir
sql Server 2005 Service Pack 3'in yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=131442
sql Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499 Microsoft sql Server yazılım güncelleştirme paketleri için yeni dosya adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 980290 - Last Review: 22 Ağustos 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbfix kbqfe kbmt KB980290 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 980290

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com