Při používání přístupu k adresáři dojde k chybě A MAPI aplikace používané pro přístup k poštovním schránkám Exchange Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980353 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte klientské aplikace používající rozhraní MAPI přístup2010 Serveru Exchange Server poštovní schránky. V aplikaci rozhraní MAPI je nastavenCONNECT_USE_ADMIN_PRIVILEGEpříznak . Při pokusu získat přístup k adresáři, jako je například globální seznam adres (globálního seznamu adres), dojde k chybě aplikace rozhraní MAPI. rozhraní MAPI aplikace

Příčina

k tomuto problému dochází, protože Exchange Server 2010 vrátí "0x80040102 NotSupported" se zobrazí chybová zpráva přiCONNECT_USE_ADMIN_PRIVILEGEpříznak se používá. Tato chyba způsobuje, že aplikace rozhraní MAPI zhroucení.

Řešení

Tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
982639Popis kumulativní aktualizace 4 pro Exchange Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Informace o MAPI klienta serveru Microsoft Exchange Server a Collaboration Data Objects 1.2.1 naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o MAPI klienta serveru Microsoft Exchange Server a Collaboration Data Objects 1.2.1

CONNECT_USE_ADMIN_PRIVILEGEpříznaku je příznak předem definované vPR_PROFILE_CONNECT_FLAGSVlastnost . Další informace týkajícíPR_PROFILE_CONNECT_FLAGSVlastnost, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o vlastnosti PR_PROFILE_CONNECT_FLAGS

Další informace týkajícíCONNECT_USE_ADMIN_PRIVILEGEpříznak naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o příznaku CONNECT_USE_ADMIN_PRIVILEGE

Vlastnosti

ID článku: 980353 - Poslední aktualizace: 18. června 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Klíčová slova: 
kbfix kbhotfixrollup kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB980353 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980353

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com