Oprava: Vlastní aplikace reagovat při použití adaptéru odeslat odeslání více než 100 zpráv na serveru, který je spuštěn BizTalk Server 2006 R2 nebo BizTalk Server 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980453 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V počítači se systémem Microsoft BizTalk Server 2006 R2 nebo BizTalk Server 2009 zaregistrovat odeslat adaptér, který je součástí vzorku SubmitDirect out-of-box. Spuštění aplikace konzoly SubmitMessages.exe odeslání dávky zpráv. Počet zpráv v dávce je více než 100, konzolové aplikace přestane reagovat.

K tomuto problému může dojít při použití adaptéru odeslat. Tento problém může nastat ve vlastních aplikacích a v hostitelském izolované BizTalk.

Příčina

Tomuto problému dochází, protože Agent zpráv BizTalk serveru vytvoří podproces nesprávně.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

Oprava hotfix staženíV kumulativní aktualizaci, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2009.
Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2497794Balíček kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2009

Opravu hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 1 pro BizTalk Server 2006 R2 Service Pack 1.

Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
982061Balíčku kumulativní aktualizace 1 pro aktualizaci Service Pack 1 pro BizTalk Server 2006 R2

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o vzorku SubmitDirect na serveru BizTalk Server naleznete na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
SubmitDirect (vzorek BizTalk Server)
Další informace o opravách hotfix serveru BizTalk Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2003907Informace o opravách hotfix serveru BizTalk

Vlastnosti

ID článku: 980453 - Poslední aktualizace: 18. března 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2009 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2009 Developer
  • Microsoft BizTalk Server 2009 Enterprise
  • Microsoft BizTalk Server 2009 Standard
Klíčová slova: 
kbbtsmessaging kbbiztalk2006r2sp1fix kbbiztalk2006r2presp2fix kbbtsadapters kbfix kbbug kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbbiztalk2009presp1fix kbmt KB980453 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980453

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com