Düzeltme: Özel bir uygulama, BizTalk Server 2006 R2 çalıştıran bir sunucuda 100'den fazla iletiler göndermek için Gönder bağdaştırıcının kullandığı yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980453 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft BizTalk Server 2006 R2 çalıştıran bir bilgisayarda çıkış kutusu SubmitDirect örnekte bulunan Gönder bağdaştırıcının kaydedin. Toplu iletileri göndermek için SubmitMessages.exe konsol uygulaması çalıştırdığınız. Toplu işlem iletileri sayısı 100'den fazla ise, konsol uygulaması yanıt vermiyor.

Gönder bağdaştırıcısı kullanıldığında, bu sorun oluşabilir. BizTalk yalıtılmış ana ve özel uygulamalar, bu sorun oluşabilir.

Neden

Bu sorun, BizTalk Server Message aracı bir iş parçacığı yanlış oluşturduğundan oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gideren bir düzeltmeyi BizTalk Server 2006 R2 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 1'de bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için toplu güncelleştirme paketini edinmek için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
982061BizTalk Server 2006 R2 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 1

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

BizTalk Server'da SubmitDirect örnek hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
SubmitDirect (BizTalk Server sample)
BizTalk Server düzeltmeler hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2003907BizTalk Server düzeltmeleri hakkında bilgi

Özellikler

Makale numarası: 980453 - Last Review: 27 Nisan 2010 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbtsmessaging kbbiztalk2006r2sp1fix kbbiztalk2006r2presp2fix kbbtsadapters kbfix kbbug kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB980453 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:980453

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com