Popis balíčku oprav hotfix pro sadu Office Word 2003: 3. března 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980467 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje aplikaci Microsoft Office Word 2003 problému, který je vyřešen v balíčku oprav hotfix, které je datem 3. března 2010.

Úvod

Tento balíček oprav hotfix řeší problém

Když odešlete dokument jako přílohu e-mailové zprávy z aplikace Microsoft Office Word 2003, název přílohy v generovaných e-mailové zprávě neobsahuje příponu názvu souboru.

Poznámka: Problém může nastat po instalaci balíčku opravy hotfix, která je popsána v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB) 969971.

Další informace

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Nejsou žádné požadavky nutné pro instalaci této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

Informace o registru

V tomto balíčku použít jednu z opravy hotfix, musíte buď vytvořit klíč registru nebo upravit klíč registru.
Důležité Tento oddíl, metody nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows


Po instalaci opravy hotfix v tomto článku, musíte konfigurovat položku registru KeepOriginalFilenameWhenAttach. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Spustit.
 2. Zadejte příkaz regedit a pak klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Word\Options
 4. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 5. Typ KeepOriginalFilenameWhenAttach a stiskněte klávesu ENTER.
 6. Klepněte pravým tlačítkem myši na KeepOriginalFilenameWhenAttach a potom klepněte na příkaz změnit.
 7. Do pole Údaj hodnoty zadejte hodnotu 1 a klepněte na tlačítko OK.
 8. Ukončete program Editor registru.
Poznámka: Po nastavení KeepOriginalFilenameWhenAttach, položka registru na 1, problém, který je popsán v tomto článku je vyřešen. Nicméně následující problém, který je popsán v KILOBAJTECH článek 969971 dochází:
 • V japonské verzi systému Windows XP nebo systému Windows Vista klepnete-li Příjemce pošty (jako příloha) aplikace Office Word 2003 následující chybová zpráva Pokud název souboru dokumentu obsahuje čínské znaky:
  Word nemohl odeslat poštu z důvodu chyby MAPI: "Příloha otevřít selhání".
Můžete nastavit KeepOriginalFilenameWhenAttach položku registru na 0 k vyřešení tohoto problému popsaného v KB 969971. Však dojde k problému popsanému v tomto článku.

INFORMACE O SOUBORECH

Oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které jsou nutné k opravě problému, který je uvedena v tomto článku.
Globální verze tohoto balíčku oprav hotfix používá balíček Instalační služby systému Windows. Data a časy souborů v následující tabulce jsou uvedeny ve formátu Coordinated Universal Time (UTC). Při zobrazení informací o souboru je datum převedeno na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Stahování informací
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Office2003-kb980467-glb.exe11.0.8323.05,887,88002-Mar-201007: 09.X86

Instalační služba Microsoft Windows Installer informace o souborech MSP
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Winword.mspNelze použít7,684,09602-Mar-201007: 07Nelze použít

Winword.msp informace
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
WinWord.exe11.0.8323.012,314,45622. Února 201011: 54X86

Odkazy

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 980467 - Poslední aktualizace: 22. března 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver KB980467 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980467

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com