Chybová zpráva při pokusu o synchronizaci Centrum zařízení Windows Mobile s aplikací Outlook 2010 nebo Outlook 2013

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980513 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o synchronizaci Windows Mobile Device Center s 64bitovou instalaci aplikace Microsoft Outlook 2010 a Microsoft Outlook 2013 nebo klepněte na tlačítko Spustit instalaci aplikace Outlook 2010, můžete obdržet následující chybovou zprávu:

Buď není určen žádný výchozí poštovní klient nebo aktuální poštovní klient nemůže splnit požadavek na odeslání zprávy. Spusťte aplikaci Microsoft Outlook a nastavte ji jako výchozího poštovního klienta

Centrum zařízení Windows Mobile však může správně synchronizovat s instalací 32bitové aplikace Outlook 2010, který používá standardní instalační balíčky MSI. Centrum zařízení Windows Mobile mohou navíc správně synchronizaci s instalací 32bitové Outlook 2013.

Jak potíže obejít

Synchronizační partnerství již existuje a nainstalujete nepodporovanou verzi Outlook 2010 nebo Outlook 2013 kontakty aplikace Outlook položky e-mailu a kalendáře budou odebrány ze zařízení se systémem Windows Mobile během synchronizace poprvé. V takovém případě je možné obnovit položky ze zařízení systémem Windows Mobile instalace podporovanou verzi aplikace Outlook 2010 a 2013 a obnovení položek pomocí funkce synchronizace.

Další informace

Nejsou žádné plány k aktualizaci systému Windows Mobile Device Center pro zlepšení kompatibility s aplikací Outlook 2010 nebo novější.

Pošta, kontakty, kalendář a úkoly lze stále synchronizovat vzduchem pomocí serveru Microsoft Exchange Exchange Active Sync. Windows Phone můžete také synchronizovat vzduchem s Outlook.com, Gmail, Yahoo mail a další. Program Windows Mobile Device Center stále slouží k synchronizaci mimo aplikaci Outlook data z počítače do zařízení se systémem Windows Mobile, i když není podporován verzemi aplikace Outlook.

Pokud chcete synchronizovat zařízení systémem Windows Mobile s aplikací Outlook 2010, můžete použít 32bitovou verzi aplikace Outlook 2010, který používá standardní instalační balíčky MSI. Centrum zařízení Windows Mobile mohou navíc správně synchronizaci s instalací 32bitové Outlook 2013.

Vlastnosti

ID článku: 980513 - Poslední aktualizace: 12. září 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbprb kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB980513 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 980513

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com