Komunikat o błędzie podczas próby zsynch. Centrum obsł. urz. z syst. Windows Mobile z progr. Outlook 2010 w wersji 64-bit. lub w wersji Szybka instalacja: Brak domyślnego klienta poczty lub bieżący klient poczty nie może spełnić żądania obsługi wi...

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 980513 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby zsynchronizowania Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile z programem Microsoft Outlook 2010 w wersji 64-bitowej lub w wersji Szybka instalacja może zostać zwrócony następujący komunikat o błędzie:

Brak domyślnego klienta poczty lub bieżący klient poczty nie może spełnić żądania obsługi wiadomości. Uruchom program Microsoft Outlook i ustaw go jako domyślnego klienta poczty.
Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile można poprawnie zsynchronizować z programem Outlook 2010 w wersji 32-bitowej, który zainstalowano w ramach standardowej procedury MSI.

Więcej informacji

Zaktualizowanie Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile w celu ulepszenia jego zgodności z programem Outlook 2010 nie jest planowane.

Jeśli wcześniej ustanowiono partnerstwo synchronizacji, to po zainstalowaniu nieobsługiwanej wersji programu Outlook 2010 kontakty, elementy kalendarza i wiadomości e-mail programu Outlook zostaną usunięte z telefonu podczas pierwszej synchronizacji.

Pocztę, kontakty, kalendarz i zadania można nadal synchronizować bezprzewodowo z serwerem Microsoft Exchange, na którym działa protokół Exchange Active Sync. Telefon Windows Phone można też synchronizować bezprzewodowo z pocztą w usługach Hotmail, Gmail i Yahoo oraz innych. Za pomocą Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile można synchronizować dane inne niż programu Outlook między komputerem a telefonem Windows Phone, nawet w przypadku używania programu Outlook w wersji Szybka instalacja lub w wersji 64-bitowej.

Jeśli synchronizowanie telefonu Windows Phone z programem Outlook 2010 jest konieczne, można użyć programu Outlook 2010 w wersji 32-bitowej, zainstalowanego w ramach standardowej procedury MSI.

Właściwości

Numer ID artykułu: 980513 - Ostatnia weryfikacja: 20 września 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
Słowa kluczowe: 
kbprb kbexpertiseinter kbsurveynew KB980513

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com