Chybové hlásenie pri pokuse o synchronizáciu Windows Mobile Device Center s Outlook 2010 alebo Outlook 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 980513 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri pokuse o synchronizáciu Windows Mobile Device Center s 64-bitovú inštaláciu Microsoft Outlook 2010 a Microsoft Outlook 2013 alebo klikni-a-Run inštalácie programu Outlook 2010, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:

Buď neexistuje predvolený poštový klient, alebo súčasný poštový klient nemôže splniť požiadavku na odosielanie. Spustite program Microsoft Outlook a nastavte ho ako predvoleného poštového klienta

Avšak, Windows Mobile Device Center môže správnu synchronizáciu s 32-bit inštalácie programu Outlook 2010, ktorý používa štandardný inštalačný MSI. Okrem toho, Windows Mobile Device Center môže správnu synchronizáciu s 32-bitovými inštaláciami Outlook 2013.

Ako problém obísť

Ak už existuje synchronizačné partnerstvo a inštalácii nepodporovanej verzii programu Outlook 2010 alebo Outlook 2013, kontakty programu Outlook, e-mail a kalendár položky budú odstránené z Windows Mobile-založené zariadenia počas synchronizácie prvýkrát. Keď sa to stane môžete obnoviť položky z vášho Windows Mobile-založené zariadenia inštalácia podporovanú verziu programu Outlook 2010 a 2013 a pomocou funkcie synchronizácie obnoviť položky.

Ďalšie informácie

Neexistujú žiadne plány na aktualizáciu Windows Mobile Device Center na zlepšenie kompatibility s programom Outlook 2010 a neskôr.

Pošta, kontakty, kalendár a úlohy možno stále synchronizovať cez vzduch s Microsoft Exchange server so systémom Exchange Active Sync. Windows Phone môžete synchronizovať tiež vzduchom s Outlook.com, Gmail, Yahoo mail a iní. Windows Mobile Device Center stále možno synchronizácie-Outlook dáta z počítača do zariadenia Windows Mobile-založené aj keď s nepodporované verziami programu Outlook.

Ak chcete synchronizáciu systémom Windows Mobile zariadenie s programom Outlook 2010, môžete použiť 32-bitovú verziu Outlook 2010 používa štandardný inštalačný MSI. Okrem toho, Windows Mobile Device Center môže správnu synchronizáciu s 32-bitovými inštaláciami Outlook 2013.

Vlastnosti

ID článku: 980513 - Posledná kontrola: 12. septembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbprb kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB980513 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 980513

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com