протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби синхронізації центр пристроїв Windows Mobile із програми Outlook 2010 або Outlook 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 980513 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби синхронізації центр пристроїв Windows Mobile із 64-розрядний установки Microsoft® Outlook® 2010 і Microsoft Outlook 2013 або інсталяції Office умить Outlook 2010 року, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:

Або немає не вибрано поштовий клієнт за промовчанням або поточний клієнт не може виконати запит. Запустіть Microsoft Outlook і встановити його як поштовий клієнт за промовчанням

Однак, центр пристроїв Windows Mobile може синхронізацію чернеток до 32-розрядної інсталяції Outlook 2010, який використовує стандартні установки MSI. Крім того, центр пристроїв Windows Mobile може синхронізацію чернеток 32-розрядних інсталяціях Outlook 2013.

Обхідний шлях

Якщо профіль синхронізації вже існує, і ви встановити непідтримуваній версії Outlook 2010 або Outlook 2013 року контактів Outlook, електронній пошті та календарю елементи буде видалено з пристрою під керуванням Windows Mobile під Вільний час синхронізації вперше. У такому випадку ви можете відновити елементи з керуванням Windows Mobile пристрою за Підтримувана версія Outlook 2010 та 2013 допомогою синхронізації функцій відновлювати елементи.

Додаткові відомості

Немає ніяких планів по оновленню центр пристроїв Windows Mobile для покращення сумісності з Outlook 2010 і пізніше.

Пошта, контакти, програма-календар і завдання може ще бути синхронізована по повітрю з Microsoft Exchange server, під керуванням активних синхронізації із сервером Exchange. Windows Phone можна також синхронізувати по повітрю з Outlook.com, Gmail, Yahoo mail та ін. центр пристроїв Windows Mobile все ще може використовуватися для синхронізації даних-Outlook з комп'ютера на пристрій під керуванням ОС Windows Mobile, навіть якщо працює непідтримуваних версій Outlook.

Якщо потрібно синхронізувати пристрій під керуванням Windows Mobile має Outlook 2010, можна використовувати 32-розрядну версію програми Outlook 2010, який використовує стандартні установки MSI. Крім того, центр пристроїв Windows Mobile може синхронізацію чернеток 32-розрядних інсталяціях Outlook 2013.

Властивості

Номер статті: 980513 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2013
  • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbprb kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB980513 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 980513

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com