ID článku: 980542 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Při spuštění aplikace Microsoft Outlook 2010 poprvé, mezipaměť přezdívek (uložené v Název_profilusoubor NK2) je importovat do skryté zprávy ve výchozím úložišti zpráv.

Poznámka: Název_profilu je název vaší profil aplikace Outlook.

Například pokud používáte Microsoft Exchange účtu, je mezipaměť přezdívek dovážené do skryté zprávy v poštovní schránce serveru Exchange.

Poznámka: Starší verze aplikace Outlook uložit soubor NK2 mezipaměti přezdívek v následující složce.
 • Windows XP
  Jednotky: Ve \Documentsand Settings\Username\Application
 • Windows Vista a novější verze
  Jednotky: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Po importu mezipaměti přezdívek, Název_profilusoubor NK2 přejmenován na Název_profilu. nk2.old. Po dalším spuštění aplikace Outlook nejsou importovány do mezipaměti přezdívek. Outlook 2010 nepoužívá soubor NK2 pro udržení mezipaměť přezdívek. Skryté zprávy ve výchozím úložišti zpráv jsou provedeny všechny aktualizace mezipaměť přezdívek v aplikaci Outlook 2010.

Poznámka: Pokud máte více profilů aplikace Outlook, je mezipaměť přezdívek z každého profilu sloučeny do vaší nové mezipaměti přezdívek aplikace Outlook 2010 na prvním spuštění aplikace Outlook 2010 pomocí tohoto profilu. Proto může najít více než jeden soubor NK2 přejmenována na. nk2.old.

Však mohou nastat situace, kdy je nutné importovat soubor mezipaměti přezdívek, až dokončí tento proces importu mezipaměti přezdívek při prvním spuštění. Například kolega chce s vámi sdílet své mezipaměti přezdívek a chcete aktualizovat existující mezipaměť přezdívek váš kolega daty.

Tento článek popisuje import souborů NK2 do aplikace Outlook 2010.

Další informace

Abychom import souborů NK2, přejděte "Automatická oprava$$$$ Pokud chcete import souborů NK2 sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám$$$$

Automatická opravaChcete-li tyto potíže odstranit automaticky, klikněte na tlačítko nebo odkaz Opravit. Klepněte na tlačítko Spustit v dialogovém okně Stažení souboru a postupujte podle pokynů v opravě průvodci.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit1
Opravit tento problém
Oprava 50584
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit2


Poznámky
 • Vyberte soubor NK2, který chcete importovat do aplikace Outlook 2010.
 • Tento průvodce může být jen v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
 • Pokud nepoužíváte počítač, který má problém, uložte opravu "Fix it" na jednotku flashdisk nebo disk CD a spusťte ji na počítači, který má potíže.

Potom pokračujte "Byly potíže vyřešeny?$$$$Chtěl bych si to opravit sámImport souborů NK2 do aplikace Outlook 2010, postupujte takto:
 1. Dbejte na to, soubor NK2 je ve složce následující soubory:
  %appdata%\Microsoft\Outlook
  Poznámka: Soubor NK2 musí mít stejný název jako aktuální profil Outlook2010. Ve výchozím nastavení je název profilu Outlook." Kontrola Název_profilu, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Starta na příkaz Ovládací panely.
  2. Poklepejte na panel Pošta.
  3. V dialogovém okně Nastavení pošty klepněte na tlačítko Zobrazit profily.
 2. Klepněte na tlačítko Starta potom klepněte na příkazSpustit.
 3. Do pole Otevřít zadejte následující příkaz:Outlook.exe /importnk2a potom klepněte na tlačítkoOK. To je profil aplikace Outlook 2010 fileinto importthe .nk2.

  Poznámka: Po importu souboru NK2 obsah thefile jsou sloučeny do existující mezipaměť přezdívek, který je aktuálně uložené inyour poštovní schránky.
Poznámka: Přejmenování souboru NK2 s příponu názvu souboru OLD na prvním spuštění aplikace Outlook 2010. Pokud se pokusíte znovu importovat soubor NK2, tedy odeberte příponu názvu souboru OLD.

Video: Jak import souborů NK2 do aplikace Outlook 2010
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets video1
UUID =55add830-06d0-4b18-9878-d0952bbe566f VideoUrl =http://aka.MS/irs3rx
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets video2


Byly potíže vyřešeny?

 • Zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotoví s tímto oddílem. Pokud potíže přetrvávají, můžete Obraťte se na podporu.
 • Uvítáme vaše názory. Sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Automatická oprava"blogu nebo nám odešlete e-mailem.

Odkazy

Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
Kopírování názvu seznamu funkce Automatické dokončování do jiného počítače
Umístění souborů aplikace Outlook

Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
287623 Jak přezdívek a automatického dokončování ukládá do mezipaměti v aplikaci Outlook

Vlastnosti

ID článku: 980542 - Poslední aktualizace: 11. března 2014 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB980542 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 980542

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com