Makale numarası: 980542 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

İlk kez, takma ad önbelleğini Microsoft Outlook 2010'u başlattığınızda (depolanan ProfilAdıGizli ileti varsayılan ileti deposundaki .nk2 dosyasını) alınır.

Not ProfilAdı Outlook profiliniz adıdır.

Bir Microsoft Exchange hesabı kullanıyorsanız, örneğin, takma ad önbelleği gizli bir Exchange posta kutusuna ileti alınır.

Not Outlook'un önceki sürümlerinde, takma ad önbelleği .nk2 dosyasını aşağıdaki klasörde saklayın.
 • Windows XP
  Sürücü: \Documentsand Settings\Username\Application Data\Microsoft\Outlook
 • Windows Vista ve sonraki sürümler
  Sürücü: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Takma ad önbelleği alındıktan sonra ProfilAdı.nk2 dosyasını yeniden adlandırılır ProfilAdı. nk2.old. Üzerinde sonraki başlangıç Outlook takma ad önbelleğini alınmaz. Outlook 2010 .nk2 dosyasını takma ad önbelleği bakımı için kullanmaz. Gizli ileti varsayılan ileti deposundaki tüm güncelleştirmeler, Outlook 2010, takma ad önbelleği yapılır.

Not Birden çok Outlook profiliniz varsa, takma ad önbelleği her profilden bu profili kullanarak Outlook 2010 'un ilk başlatmada yeni Outlook 2010 takma ad önbelleği içine birleştirilir. Bu nedenle, birden fazla .nk2 dosyasını yeniden bulabilirsiniz. nk2.old.

Ancak, bu ilk çalıştırma takma ad önbelleğe alma işlemi tamamlandıktan sonra bir takma ad önbelleği dosyasını almak için sahip olduğu durumlar olabilir. Örneğin, bir iş arkadaşı, takma ad önbelleği sizinle paylaşmak istiyor ve varolan, takma ad önbelleği arkadaşınızın verilerle güncelleştirmek istiyor.

Bu makalede, Outlook 2010 .nk2 dosyalarını almak nasıl anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Bize .nk2 sizin için almak için Git "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. .Nk2 kendiniz almak tercih ederseniz, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzeltBu sorunu otomatik olarak düzeltmek için Bu Sorunu Düzelt düğmesini veya bağlantısını tıklatın. Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın ve Düzelt sihirbazındaki adımları izleyin
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Bu sorunu düzelt
Microsoft Düzelt 50584
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2


Notlar
 • Lütfen Outlook 2010 almak istediğiniz bir .nk2 dosyasını seçin.
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
 • Sorunun yaşandığı bilgisayar kullanmıyorsanız düzeltmeyi kaydedebilir ve bunu çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.Kendim düzeltmek istiyorumOutlook 2010 .nk2 dosyalarını almak için şu adımları izleyin:
 1. Bu tane .nk2 dosyasını aşağıdaki klasörde bulunmaktadır:
  %appdata%\Microsoft\Outlook
  Not .Nk2 dosyasını geçerli Outlook2010 profilinizi adıyla aynı olması gerekir. Varsayılan olarak, profil "Outlook". ProfilAdı denetlemek için şu adımları izleyin:
  1. Başlat' ı tıklatın ve sonra Denetim Masası' nı tıklatın.
  2. Postaöğesini çift tıklatın.
  3. Posta Kurulumu iletişim kutusunda Profilleri Göster'itıklatın.
 2. Başlat' ı ve sonraÇalıştır' ı tıklatın.
 3. kutusuna yazınOutlook.exe /importnk2, sonra daTamam' ı tıklatın. Bu importthe .nk2 fileinto Outlook 2010 profil gerekir.

  Not File içeriğini .nk2 dosyasını aldıktan sonra şu anda depolanan inyour posta kutusu olan bir varolan takma ad önbelleği birleştirilir.
Not .Nk2 dosyasını Outlook 2010 'un ilk başlatmada bir .old dosya adı uzantısıyla yeniden adlandırılır. .Nk2 dosyasını yeniden almayı deneyin, bu nedenle, .old dosya adı uzantısını kaldırın.

Video: .nk2 dosyaları Outlook 2010 nasıl alınır
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video1
UUID =55add830-06d0-4b18-9878-d0952bbe566f VideoUrl =http://aka.MS/irs3rx
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video2


Bu işlem sorunu düzeltti mi?

 • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, aşağıdakileri yapabilirsiniz: Destek hizmetlerine başvurma.
 • Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize gönderin bir e-posta.

Referanslar

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
Otomatik Tamamla ad listesini başka bilgisayara kopyalama
Outlook dosya konumları

Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
287623 Outlook'ta takma ad ve Otomatik Tamamla özelliğini sıfırlamak nasıl önbelleğe alınır

Özellikler

Makale numarası: 980542 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 10.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB980542 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 980542

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com