Opcje zapisywania prezentacji jako strony sieci Web nie są dostępne w oknie dialogowym Zapisz jako w programie PowerPoint 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 980553 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby Zapisywanie prezentacji jako strony sieci Web programu Microsoft PowerPoint 2010, następujące Zapisz jako typ Opcje nie są dostępne w Zapisz jako okno dialogowe:
 • Strony sieci Web (*.htm; *.html)
 • Jednoplikowa strona sieci Web (*.mht; *.mhtml)

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, można zapisać prezentacji jako plik htm lub mht pliku przy użyciu modelu obiektowego programu PowerPoint. Metoda ta zapewnia zgodność ze starszymi dodatki i makra.

Można również zapisać plik jako strony sieci Web (*.htm; *.html) na pulpicie bez osadzanie czcionek True Type (wartość msoFalse) za pomocą argumentu ppSaveAsHTML *.htm formatu pliku. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. W PowerPoint 2010 Otwórz prezentację, którą chcesz wyeksportować do formatu HTML.
 2. Naciśnij klawisze Alt + F11.
 3. Naciśnij klawisze Ctrl + G.
 4. W okienku bezpośrednim wpisz następujący i naciśnij klawisz Enter:
  ActivePresentation.SaveAs"Dysk>: \users\Nazwa użytkownika> \desktop\Nazwa pliku>.htm ", ppSaveAsHTML, wartość msoFalse

  UwagaAby zapisać w formacie pliku jednoplikowej strony sieci Web (*.mht; *.mhtml), Zamień htm na końcu nazwy pliku z mhti Zastąp ppSaveAsHTML z ppSaveAsWebArchive.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji o metodzie SaveAs w programie PowerPoint 2010 przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Metoda Presentation.SaveAs (PowerPoint).

Aby uzyskać więcej informacji o typach plików, które mogą być przekazywane do metody SaveAs przejdź do następującej witryny MSDN:
Wyliczanie PpSaveAsFileType.

Właściwości

Numer ID artykułu: 980553 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft PowerPoint 2010
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB980553 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 980553

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com