Oprava: Aplikace Visual Studio 2010 Release Candidate zhroucení při technologie IntelliSense okno se zobrazí, nebo je odvoláváni v textovém editoru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980610
Tento článek se vztahuje na následující produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Release Candidate
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Máte na počítači, ve kterém je Microsoft Visual Studio 2010 verze Release Candidate nainstalován. Zdrojový kód můžete psát v textovém editoru Visual Studio 2010 Release Candidate. Máte-li povolena funkce technologie IntelliSense, Visual Studio 2010 může dojít se zobrazí okna technologie IntelliSense, nebo je zamítnuta.

Poznámka:Tento problém nastane, pokud jiná aplikace nebo zařízení aktivně využívají rámec uživatelského rozhraní automatizace. Problém může nastat například při spuštění aplikace používající obrazovky, Tablet nebo Multi-touch funkce.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Chcete-li stáhnout tuto opravu hotfix z Galerie kód MSDN, na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://code.msdn.microsoft.com/KB980610

Poznámka: Galerie MSDN kód zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud jazyk uveden, je, protože stránka prostředku Galerie kód není k dispozici pro daný jazyk.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Tato kumulativní oprava hotfix také můžete stáhnout z následující web společnosti Microsoft připojit:
http://connect.microsoft.com/VisualStudio/Downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=26662

Požadavky

Musíte mít aplikaci Visual Studio 2010 Release Candidate nainstalovat tuto opravu hotfix.

Poznámka: Verze Visual Studio 2010 Release Candidate je 10.0.30128.1 (RC1Rel).

Požadavek na restartování

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix, je-li používána žádná instance aplikace Visual Studio.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje další opravy hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.visualstudio.Platform.vseditor.dll10.0.30128.3011,719,18414. Února 201002: 22X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 980610 - Poslední aktualizace: 17. února 2010 - Revize: 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB980610 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980610

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com