Düzeltme: ıntellisense penceresi görünür veya Metin Düzenleyicisi'nde atlamamış Visual Studio 2010 Release Candidate çöküyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980610
Bu makale aşağıdaki ürün için geçerlidir:
  • Microsoft Visual Studio 2010 Release Candidate
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Visual Studio 2010 Release Candidate; yüklü olan bir bilgisayarınız varsa. Kaynak kodu, Visual Studio 2010 Release Candidate metin düzenleyicisinde yazın. ıntellisense özelliği etkin varsa, ıntellisense penceresi görünür veya atlamamış Visual Studio 2010 çökebilir.

NotBu sorun, başka bir uygulama veya aygıtı UI Otomasyon framework etkin olarak kullanan oluşur. Örneğin, ekran okuyucu, Tablet veya Multi-touch işlevini kullanan bir uygulama çalıştırdığınızda, bu sorun oluşabilir.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Bu düzeltmeyi MSDN Kod Galerisi'nden yüklemek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://code.msdn.microsoft.com/KB980610

Not MSDN kod galeride, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun neden, Kod Galerisi kaynak sayfasının bu dil için kullanılabilir olmamasıdır.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Ayrıca, bu düzeltme toplaması aşağıdaki Microsoft Bağlan Web sitesinden yükleyebilirsiniz:
http://connect.microsoft.com/VisualStudio/Downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=26662

ÖNKOŞULLAR

Visual Studio 2010 bu düzeltmeyi uygulamak için deneme sürümü yüklü olmalıdır.

Not Visual Studio 2010 Release Candidate 10.0.30128.1 (RC1Rel) sürümdür.

Yeniden başlatma gereksinimi

Hiçbir örnek Visual Studio'nun kullanılıyorsa, bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme diğer düzeltmelerin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.VisualStudio.Platform.vseditor.dll10.0.30128.3011,719,18414 Şub 201002: 22X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 980610 - Last Review: 17 Şubat 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB980610 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:980610

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com