Oprava: Pracovní proces služby IIS dojde k chybě a MDNs nejsou odesílány odesílající straně při použití potrubí AS2EdiReceive na serveru BizTalk Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980712 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář v počítači se systémem Microsoft BizTalk Server 2006 R2, Microsoft BizTalk Server 2009 nebo Microsoft BizTalk Server 2010:
 • Použití AS2EdiReceive potrubí v přijímání port příjem a zpracování Applicability Statement 2 (AS2) zprávy z vaší obchodními partnery.
 • Povolení Neúspěšné směrování zprávnastavení portu přijmout.
 • Vytvoření BizTalk stranou pro obchodního partnera. Dále nakonfigurujte strana dispozice zprávu odeslat Oznámení (MDN) odesílatele zprávy AS2 po straně.
 • Zpráva příchozí AS2 od strany, která je nesprávně analyzován pomocí komponenty příležitostí electronic data interchange (EDI).
 • AS2 zprávy odeslané informace na Internetu Je pozastavena služba (IIS).
V tomto případě pracovní proces služby IIS dojde k chybě. Proto MDN odeslán odesílající straně podle očekávání. Navíc je událost v protokolu aplikace a další událost je protokolována v systému protokol.

Podobná událost, která je zaznamenána do protokolu aplikace následující:

Typ události: Chyba
Zdroj události: BizTalk Server 2006 EDI
Kategorie události: žádný
ID události: 8114
Popis: Došlo k chybě během analýzy. Sada X 12 transakce s id '<id></id>"obsažené v funkční skupiny s id '1', výměnu s id '000000025' s id odesílatele 'THEM', id příjemce "Nás" je přerušena s následující chyby:
Chyba: 1 (na úrovni pole došlo k chybě) SegmentID: PO1 pozici v TS: 8 ID prvku dat: PO108 pozice v Segment: 8 datových hodnot: 4 4: prvek dat, které jsou příliš krátké.

Událost, která je zaznamenané v systému protokolu podobná následující:

Událost Typ: upozornění
Zdroj události: W3SVC
Kategorie události: žádný
ID události: 1009
Popis: Proces obsluhující fond aplikací "DefaultAppPool." byl neočekávaně ukončen. ID procesu "<process id=""></process>'. Kód ukončení procesu byla "0x0".

Poznámka:: Používáte-li BizTalk Server 2009 nebo 2010 serveru BizTalk, zdroj události a v kategorii událostí nad události jsou "biztalk Server 2009" nebo "biztalk Server 2010".

Příčina

K tomuto problému dochází, protože sestavení BTSHttpRecieve.dll Služba IIS předává neplatném kontextu. Neplatný kontext způsobí, že aplikace access narušení pracovního procesu služby IIS. Proto, pracovní proces služby IIS dojde k chybě.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

BizTalk Server 2010


Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2497789 Balíčku kumulativní aktualizace 1 pro rok 2010 BizTalk

Oprava hotfix staženíV kumulativní aktualizaci, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2009.

Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2497794 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2009

Informace o opravě hotfix

Podporovaných oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Je však tato oprava hotfix určena k opravě pouze problém popsaný v tomto článku.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na Služby zákazníkům společnosti Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, pravděpodobně budete muset vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu použije se dalších otázek a problémů, které nejsou vyřešeny Tato zvláštní oprava hotfix. Kompletní seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a Telefonní čísla podpory nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu, navštivte Následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky pro které je oprava hotfix je k dispozici. Je-li váš jazyk není uveden, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Je nutné opravy tohoto produktu BizTalk Server 2006 R2 oprava hotfix.

Požadavek na restartování

Není nutné restartovat počítač po instalaci této oprava hotfix. Však poté, co restartování hostitele instance serveru BizTalk Tuto opravu hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má soubor atributy (nebo vyšší) atributy souborů uvedené v následující tabulce. Data a časy těchto souborů, které jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. K rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete, použijte Čas Zóny karty v Datum a čas položky v ovládacím prvku Panel.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruSoubor velikostDatumČasPlatforma
Btshttpreceive.dll3.6.1560.2181,60015. Února-201009: 52x 86

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte Se nezdařilo. Směrování zpráv nastavení portu přijmout.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o tom, jak vytvořit řešení přijímá zprávy EDI více AS2 dopravy a potom vrátí MDNs, navštivte následující Webové servery Microsoft Developer Network (MSDN):
Názorný postup: Příjem přes AS2 s synchronní MDN EDI
Názorný postup: Příjem přes AS2 s asynchronní MDN EDI
Další informace informace o opravách hotfix na serveru BizTalk Server, klepnutím na následující číslo článku zobrazení článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2003907Informace týkající se oprav hotfix na serveru BizTalk Server

Vlastnosti

ID článku: 980712 - Poslední aktualizace: 23. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Developer
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Enterprise
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Standard
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbbiztalk2006r2presp2fix kbsurveynew kbautohotfix kbbtsadapters kbqfe kbbiztalk2009presp1fix kbmt KB980712 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980712

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com