Poprawka: Proces roboczy usług IIS, awarii i MDNs nie są wysyłane stronę wysyłającą podczas korzystania z potoku AS2EdiReceive na serwerze BizTalk

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 980712 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz na komputerze z systemem Microsoft BizTalk Server 2006 R2, Microsoft BizTalk Server 2009 lub Microsoft BizTalk Server 2010:
 • Użyć potoku AS2EdiReceive w porcie odbioru do odbierać i przetwarzać stosowalności instrukcji 2 (AS2) wiadomości z sieci partnerzy handlowi.
 • Możesz włączyć Routowanie wiadomości nie powiodło sięustawienie portu Odbierz.
 • Utwórz stronę BizTalk dla partnera handlowego. Ponadto należy skonfigurować strony wysłać przeznaczenie komunikatu Powiadomienie (MDN), gdy strona jest AS2 nadawcy wiadomości.
 • Komunikat przychodzący AS2 od strony, która jest nie poprawnie analizowane przez składniki potoku (EDI) wymiany danych elektronicznych.
 • Komunikat AS2 przesyłane w Internecie informacji Services (IIS) jest zawieszone.
W tym scenariuszu awarii proces roboczy usług IIS. Dlatego MDN nie jest wysyłana strona wysyłająca zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto jest zdarzenie w dzienniku aplikacji rejestrowane, a następne zdarzenie jest rejestrowane w systemie dziennik.

Zdarzenie jest rejestrowane w dzienniku aplikacji jest podobny do po:

Typ zdarzenia: błąd
Źródło zdarzenia: BizTalk Server 2006 EDI
Kategoria zdarzenia: Brak
Identyfikator zdarzenia: 8114
Opis: Napotkano błąd podczas analizowania.. Zestaw X 12 transakcji z identyfikatorem '<id></id>"zawarte w grupy funkcjonalnej z identyfikatorem "1", w przypadku wymiany o identyfikatorze '000000025' o identyfikatorze nadawcy "THEM", identyfikator odbiorcy "US" jest wstrzymywane z następujących błędów:
Błąd: 1 (pole poziom Błąd) SegmentID: pozycja PO1 usług terminalowych: 8 identyfikator elementu danych: pozycja PO108 Segmentu: wartość danych 8: 4: element danych jest za krótki

Zdarzenie, które jest zarejestrowane w systemie dziennika podobny do następującego:

Zdarzenie Typ: ostrzeżenie
Źródło zdarzenia: W3SVC
Kategoria zdarzenia: Brak
Identyfikator zdarzenia: 1009
Opis: Proces obsługujący pulę aplikacji "defaultapppool" został nieoczekiwanie zakończony. Identyfikator procesu "<process id=""></process>'. Kod zakończenia procesu była "0x0".

Uwaga: Jeśli używasz programu BizTalk Server 2009 lub BizTalk Server 2010, źródło zdarzenia i kategorii zdarzeń w powyżej zdarzenia są "biztalk Server 2009" lub "biztalk Server 2010".

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ zestaw BTSHttpRecieve.dll Nieprawidłowy kontekst przekazuje do programu IIS. Nieprawidłowy kontekst powoduje dostępu naruszenie w proces roboczy usług IIS. Dlatego proces roboczy usług IIS awarie.

Rozwiązanie

Zbiorcza aktualizacja informacji

BizTalk Server 2010


Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2497789 Zbiorczego pakietu aktualizacji 1 dla systemu BizTalk 2010

Poprawka informationThe Zbiorcza aktualizacja umożliwiająca rozwiązanie tego problemu jest umieszczona zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2009.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2497794 Zbiorczego pakietu aktualizacji 2 dla programu BizTalk Server 2009

Informacje o poprawce

Obsługiwane poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule.

Jeśli poprawka jest dostępne do pobrania, istnieje w sekcji "Poprawka dostępna do pobrania" u góry tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, skontaktuj się z Microsoft działem pomocy technicznej w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Jeśli występują dodatkowe problemy lub rozwiązywania wszelkich problemów jest wymagane, być może trzeba utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykły zastosuje dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę obsługi klienta firmy Microsoft i Numerami telefonów lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź witrynę witrynie sieci Web firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla która poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Warunki wstępne

Musisz mieć zainstalowany stosować program BizTalk Server 2006 R2 poprawki.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Nie trzeba ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu to poprawki. Jednakże należy ponownie uruchomić wystąpienie serwera BizTalk hosta po tę poprawkę.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje inne poprawki.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas wyświetlania informacji o pliku jest konwertowany na czas lokalny. Aby ró?nic? mi?dzy czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta w Data i godzina element w formancie. Panel.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Btshttpreceive.dll3.6.1560.2181,60015-Lut-201009: 52x 86

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, wyłącz Nie powiodło się Routowanie wiadomości ustawienie portu Odbierz.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu tworzenia rozwiązania odbiera wiadomości EDI transportu AS2 powyżej, a następnie zwraca MDNs, odwiedź witrynę Witryny sieci Web Microsoft Developer Network (MSDN):
Instruktaż: Odbieraniem EDI przez AS2 z MDN synchroniczne
Instruktaż: Odbieraniem EDI przez AS2 z MDN asynchronicznego
Aby uzyskać więcej informacji informacje dotyczące poprawek dla programu BizTalk Server, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2003907Informacje dotyczące poprawek programu BizTalk Server

Właściwości

Numer ID artykułu: 980712 - Ostatnia weryfikacja: 23 maja 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Developer
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Enterprise
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Standard
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseadvanced kbbiztalk2006r2presp2fix kbsurveynew kbautohotfix kbbtsadapters kbqfe kbbiztalk2009presp1fix kbmt KB980712 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:980712

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com