Düzeltme: IIS çalışan işlemi kilitlenir ve MDNs BizTalk Server'da AS2EdiReceive potansiyel kullandığınızda gönderen taraf için gönderilmedi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980712 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft BizTalk Server 2006 R2, Microsoft BizTalk Server 2009 veya Microsoft BizTalk Server 2010'u çalıştıran bir bilgisayarda aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Alma bağlantı noktasına AS2EdiReceive potansiyel kullanın almak ve uygulanabilirlik deyimi 2 (AS2) işlemek için iletileri sizin ticaret ortakları.
 • Olanak verir Başarısız ileti yönlendirmealma bağlantı noktası ayarı.
 • Ticaret ortağı için bir BizTalk parti oluşturmuş olursunuz. Ayrıca, Message Disposition göndermek için parti yapılandırmak Bildirim (AS2 bir ileti gönderen taraf olduğu zaman mdn).
 • Olan bir taraftan gelen bir AS2 iletisi alıyorsunuz doğru elektronik veri değiştokuşu (EDI) potansiyel satış bileşenleri tarafından çözümlenmemiş.
 • Internet bilgileri gönderilen AS2 ileti Services (IIS) askıya.
Bu senaryoda, IIS çalışan işlemi çöküyor. Bu nedenle, mdn gönderen taraf için beklendiği gibi gönderilmez. Ayrıca, bir olay olduğu Uygulama günlüğüne ve sistemdeki başka bir olay günlüğe kaydedildiğinde Günlük.

Benzer uygulama günlüğüne olay izleyen:

Olay Türü: hata
Olay kaynağı: BizTalk Server 2006 EDI
Olay kategorisi: yok
Olay Kimliği: 8114
Açıklama: Ayrıştırma sırasında hatayla karşılaşıldı. x 12 hareket kümesi kimliği '<id></id>' kimliği ile işlevsel grubun içinde yer alan '1', '000000025' kimlikli değişim Gönderen Kimliği 'them', alıcı kimliği ile 'BİZE' aşağıdaki hatalarla askıya:
Hata: 1 (alan düzeyi hata) SegmentID: ts PO1 konumu: 8 veri öğesi kimliği: PO108 konumu Segment: 8 veri değeri: 4 4: veri öğesi çok kısa

Olan olay oturum sistem günlüğü aşağıdakine benzer:

Olay Türü: uyarı
Olay kaynağı: W3SVC
Olay kategorisi: yok
Olay Kimliği: 1009
Açıklama: 'defaultapppool' uygulama havuzuna hizmet veren bir işlem beklenmedik şekilde sona erdirildi. İşlem ID '<process id=""></process>'. İşlem çıkış kodu '0x0' idi.

Not: Olaylar BizTalk Server 2009 veya BizTalk Server 2010'u, olay kaynağı ve olay kategorisinde kullanın "biztalk Server 2009" veya "BizTalk Server 2010'u" demektir.

Neden

Bu sorun nedeniyle oluşur BTSHttpRecieve.dll derleme Geçersiz bir içerik için IIS geçirir. Geçersiz içerik erişim neden olur. IIS alt işlemi ihlali. Bu nedenle, IIS çalışan işlemi çöküyor.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

BizTalk Server 2010'u


Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2497789 BizTalk 2010 için toplu güncelleştirme paketi 1

Toplu güncelleştirme BilgileriAşağıdaki bu sorunu gideren bir düzeltmeyi BizTalk Server 2009 için toplu güncelleştirme paketi 2 yer alır.

Hakkında daha fazla bilgi için nasıl toplu güncelleştirme paketini edinmek için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2497794 BizTalk Server 2009 için toplu güncelleştirme paketi 2

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi düzeltmesi amaçlanmıştır yalnızca bu makalede anlatılan sorunu.

Düzeltme ise karşıdan yükleme için kullanılabilir olduğu bir "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü Bu Bilgi Bankası makalesinin üst. Bu bölüm görünmüyorsa, ilgili kişi Düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme işlemleri gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Normal destek maliyetleri ek destek sorularına ve için geçerli olmayan sorunlara uygulanır Bu düzeltme. Microsoft Müşteri Hizmetleri tam listesi ve Destek Telefon numaraları veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için ziyaret edin aşağıdaki Microsoft Web sitesi:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda diller için görüntüler. hangi düzeltme edinilebilir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu, çünkü bir düzeltme, bu dil için kullanılabilir değil.

Önkoşullar

Bunu uygulamak için BizTalk Server 2006 R2 yüklü olmalıdır düzeltme.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir düzeltme. Ancak, BizTalk Server ana bilgisayar örneği, sonra yeniden başlatmanız gerekir Bu düzeltmeyi uygulayın.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme, başka düzeltmelerin yerini almaz.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya vardır. özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların eşgüdümlü evrensel saat listelenir (UTC). Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. İçin utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın Saat Bölge sekmesinde Tarih ve saat Madde denetimi Panel.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihiSaatPlatform
Btshttpreceive.dll3.6.1560.2181,60015 Şub 201009: 52x 86

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için devre dışı bırakma Başarısız oldu İleti yönlendirme alma bağlantı noktası ayarı.

Durum

Microsoft listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde.

Daha fazla bilgi

Nasıl hakkında daha fazla bilgi için bir çözüm oluşturmak fazla AS2 taşıma ve verir, MDNs için şu EDI iletileri alır Microsoft Developer Network (msdn) Web siteleri:
İzlenecek yol: EDI AS2 ile zaman uyumlu mdn üzerinden alınıyor.
İzlenecek yol: EDI AS2 ile zaman uyumsuz bir mdn üzerinden alınıyor.
Daha fazla bilgi için BizTalk Server düzeltmeleri hakkında bilgi aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek için:
2003907BizTalk Server düzeltmeleri hakkında bilgi

Özellikler

Makale numarası: 980712 - Last Review: 23 Mayıs 2011 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Developer
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Enterprise
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseadvanced kbbiztalk2006r2presp2fix kbsurveynew kbautohotfix kbbtsadapters kbqfe kbbiztalk2009presp1fix kbmt KB980712 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:980712

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com