RpcClientAccess proces na serveru Exchange Server 2010, dojde k chybě při přístupu k poštovní schránce pomocí aplikace typu rozhraní MAPI

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980852 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přístup k poštovní schránce aplikace Microsoft Exchange Server 2010 pomocí aplikace MAPI, jako je například MFCMAPI. V takovém případě odpovídající volání se nezdaří a RpcClientAccess proces na serveru Exchange, dojde k chybě při poštovní schránky serveru Exchange Server 2010 je umístěn na obnovení databáze. Navíc v protokolu událostí aplikace vyhledejte následující chybová zpráva:


Zdroj: společné MSExchange
ID události: 4999
Kategorii úkolu: Obecné
Úroveň: Chyba
Popis:
Zprávu programu Watson chystá odeslání pro id procesu:< ID procesu >, s parametry: E12,< vytvořit typ >,< aplikace Verze >M.E.RpcClientAccess.Service, M.E.RpcClientAccess.Handler, M.E.R.H.RopHandler.FindLocalRecoveryDatabase, System.NullReferenceException,<callstackhash>,< verze sestavení >.

Řešení

Tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
982639Popis kumulativní aktualizace 4 pro Exchange Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o MFCMAPI, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Obecné informace o MFCMAPI

Vlastnosti

ID článku: 980852 - Poslední aktualizace: 18. června 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Klíčová slova: 
kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixrollup kbfix kbmt KB980852 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980852

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com