Katılanlar slaytlara değil zamanlanmış “ şimdi karşılamak ” Live için Outlook'u toplantısı Eklentisi'ni kullanarak oluşturduğunuz toplantı katılırken paylaşamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 980954 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Toplantıyı düzenleyen kişi, kullanıcı bir ad hoc veya şimdi Live Meeting karşılamak Microsoft Office Outlook için Microsoft konferansı) eklentisini kullanarak oluşturduğunda, slaytlara paylaşabilirsiniz. Ancak, katılanlar, slaytlara paylaşamaz. Microsoft Office Communicator 2007'yi kullanarak, kullanıcı ad hoc Live Meeting başlatır, bu sorun oluşmaz.

Not Ad hoc toplantılar anlık işbirliği için toplantı ve bazen şimdi karşılamak toplantılar olarak da adlandırılır.

Neden

Bir kullanıcı, Microsoft Office Outlook için Microsoft konferansı Eklentisi'ni kullanarak ad hoc Live Meeting başlatır, varsayılan davranış toplantının türünü Sunu konferansı türü için ayarlanır. Bir sunuyu toplantıyı slaytlara varsayılan olarak paylaşmanın Katılanlar izin vermiyor. Office Communicator 2007'yi kullanarak, bir kullanıcı ad hoc Live Meeting başlatır, varsayılan davranış toplantının türünü işbirliği konferans türü için ayarlanır. Işbirliği toplantıya katılanlar, varsayılan olarak slaytlara paylaşmak sağlar.

Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki güncelleştirmeyi yükleyin:
980924Outlook için Live toplantı toplantısı eklenti güncelleştirmesinin açıklaması: Nisan 2010
Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra bir kayıt defteri anahtarı oluşturmanız gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Arama kutusu, programları ve dosyaları, "regedit" yazın ve ENTER tuşuna basın. Yönetici parolası istenirse, parolayı yazın. Onaylamanız istenirse, doğrulama sağlar.
 2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  HEKY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Live Meeting\Addins
 3. Düzen menüsünden Yeni ' nin üzerine gidin ve DWORD değeri ' ni tıklatın.
 4. EnableCollaboration yazın ve ENTER tuşuna basın.
 5. EnableCollaboration ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 6. Değer verisi kutusuna 1 girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 7. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, toplantı başladıktan sonra (CTRL + N) seçerek Katılanlar izinlerini değiştirebilirsiniz.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 980954 - Last Review: 7 Nisan 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Live Meeting Add-in for Microsoft Outlook
 • Microsoft Office Live Meeting 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe KB980954 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:980954

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com